site

Ekin03

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Ara 10, 2020
5
2
3
site çok başarılı olmuş benim işime çok yarıyor başarılar dilerim

• Beğen
Tepkiler: izci

Mumintopçu

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Ara 13, 2020
1
0
1
Siteyi yeni keşfettim bazen aklıma telefonumla yada bilgisayarımla ilgili sorular geliyor ve arkadaşlardan kulaktan duyma bilgiler alınıyordum şimdi ilk bakacağım ve soracağım yer burası olacak

izci

Administrator
Süper Admin
Eyl 20, 2020
230
9
18
çok teşekkürler arkadaşlar forum yakın zamanda mobil destek ile ilgili en ağıt ve bilgi dolu platformlardan biri olacak.

Bealion

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Ara 13, 2020
5
1
3
Uyguluma cok güzel hale gelmiş telefonda ögrenmek istediğiniz bilgilere burada sahip olabiliyorsunuz emegi geçenlere teşekkür ederim

Silentman

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Ara 12, 2020
5
2
3
Gerçekten site çok güzel istediğiniz konu hakkında bilgi almak için bilgilendirmek için iyi olmuş

Selim79

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Ara 13, 2020
3
1
3
Bu Site Çok İyi.Hem Eğlenceli Hem de Telefon ve Bilgisayarımda Bir Sorun Olduğunda Sorunuma Çözüm Bulabilirim.

• Beğen

izci

Administrator
Süper Admin
Eyl 20, 2020
230
9
18
Bu Site Çok İyi.Hem Eğlenceli Hem de Telefon ve Bilgisayarımda Bir Sorun Olduğunda Sorunuma Çözüm Bulabilirim.
evet yönetim bu alanlarda bilgi sahibi. her türlü sorununuzu yazabilirsiniz. bizler dışında kullanıcılarda sorunlarınızı yaşamış tecrübe etmiş olanlarımız cevap verince çok güzel bilgi alışverişi olacak.

izci

Administrator
Süper Admin
Eyl 20, 2020
230
9
18
bu platformun mobil uygulaması olursa sizce işe yarar mı ? yorumlarınızı merak ediyorum duruma göre mobil halini de yapıp son kullanıcıya sunabiliriz.

Uwut1

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Ara 15, 2020
1
1
3
Siteyi çok başarılı buldum her konuda cevap var.Çok iyi bir site başarılarınızın devamını dilerim.

• Beğen