Neler yeni

Son profil mesajları

Müşteri hizmetleri ve problem çözme becerilerimi bir restoran ortamında hostes olarak daha da geliştirmek istiyorum. Canlı ve dinamik bir ortamda müşterilerinize birinci sınıf müşteri hizmetleri sunma konusunda büyük bir üne sahip olduğu için restoranınızla özellikle ilgileniyorum.
Selam. Buradasın benim sayfam, ama benim hakkımda hiçbir şey bilmiyorsun. Birbirimizi daha iyi tanımak için konuşalım mı? Ben kitapların ve sporun büyük bir hayranıyım.
Tamam, şimdi bu odadaki kimseyi korkutmak istemiyorum, ama sağdaki kişinin bir yalancı olduğu dikkatimi çekti. (Gülüşmeler) Ayrıca solunuzdaki kişi bir yalancı. Ayrıca koltuklarınızda oturan kişi de bir yalancıdır. Hepimiz yalancıyız.
Benim adım Alicia Knight ve video prodüksiyonu ve fotoğrafçılık alanında serbest çalışma fırsatlarına sahibim. Video çekimi / düzenleme ve yazma konusunda 7 yılı aşkın tecrübem ve 4 yıllık fotoğrafçılık tecrübem var. Bir Sony A7ii sahibiyim ve portreler, ürünler, yaşam tarzı, seyahat, nişan ve özel etkinlikler konusunda uzmanım.