Merhaba arkadaşlar Türk Telekom da kazı kazan haftada 2 kere olsa daha iyi olur bence siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz

izci

Administrator
Süper Admin
Eyl 20, 2020
230
9
18
ek paketler falan baya pahalı aslında böyle hediyelerin haftalık olması tatmin etmiyor. haftalık 2 kere olsa bence çok işlevli olurdu

Offkaso

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Ara 10, 2020
9
1
3
Bencede güzel olurdu çünkü günlük hediyeler veriyor 1 hafta beklemiş oluyoruz sonra 2 kere olsa en azından daha az beklemiş oluruz

Sedatleri

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Ara 14, 2020
1
1
3
Evet ya maalesef artık yetmiyor.Türk telekomda bir şey kaybetmez heralde yapsa.Bakalım belki olur ilerleyen gunlerde

• Beğen
Tepkiler: izci

izci

Administrator
Süper Admin
Eyl 20, 2020
230
9
18
Yani bence öyle olsa kimse yükleme yapmaz ki değil mi şimdi bile haftada 1 kere olmasına rağmen çoğu kişi oradan karşılıyor ihtiyacını
kimse almaz diyoruz da ama şimdi aldığımız 10gb bile eskisi gibi olmuyor ki. birkaç yıl önce 1 gb alıyorduk 1 haftada bitmiyordu. şimdi telefonu kullanmadan haftalık 5gb gidiyor :D ve paketlerde aşırı pahalı bu yüzden hediyeler artmalı. yurt dışında çok daha ucuza alıyorlar. ben birkaç gün önce mesela turkcell de 3gb ek paket aldım 50₺ ye. fiyatlar o kadar dengesiz ki nasıl anlatılır bilmiyorum. eve sınırsız internet çekiyorsun 80₺. 3gb internet alıyorsun 50₺. bu aradaki uçurumu açıklayacak söz yok yani :D