Destek

Ali19400

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Ara 11, 2020
5
1
3
Cep telefonumun rehberinde aynı kişiden 4 yada 5 adet var siliyorum siliyorum tekrar geliyor.temizledim rehberi telefonu aç kapa yaptım rehber tekrar gelmiş

izci

Administrator
Süper Admin
Eyl 20, 2020
230
9
18
eşitleme özelliğinden sanırım sürekli yeniliyor. sildikten sonra eşitle diyip yeni yedeğini maile kaydetmesini sağlasanız belki çözüm olur

Ekin03

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Ara 10, 2020
5
2
3
Cep telefonumun rehberinde aynı kişiden 4 yada 5 adet var siliyorum siliyorum tekrar geliyor.temizledim rehberi telefonu aç kapa yaptım rehber tekrar gelmiş
Reis ondan bende de vardı. Naptım ettim yapamadım. Sonra tamire götürdüm. Adam baktı telefon birini telefona birini sim kartına kaydediyor. Telefonun güncellemesi varsa yap. Olmassa telefondan anlayan birine götür

Akin51

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Ara 13, 2020
6
2
3
Telefon rehberi Facebook,whatsapp,messanger gibi uygulumara rehber kaydı bağlı olduğu için çıkar telefon rehberi kayıt ayarlarına bak sadece sim ve telefon kayıtlı isimleri gösteri seç yoksa whatsapp da messanger da numarası kayıtlı olanları da gösterdiği için öyle olabilir

izci

Administrator
Süper Admin
Eyl 20, 2020
230
9
18
aslında rehber seçeneklerinde yanlış hatırlamıyorsam bir ayar vardı. rehber için nerden çeksin verileri gibisinden bir ayardı.
mailler vardı orda sim kart vardı gibi gibi. bunlardan sadece bir tanesinin seçili olduğundan emin olunca silinme veya çift görünme durumları kaybolmuştu. ayarlar incelense bu konuda çözüm olacaktır