ZTE Watch Live, 21 günlük pil ömrü, SpO2 ve 35 $ fiyat etiketi ile resmiyet kazanıyor


Giyilebilir cihaz pazarı, COVID-19 salgınının ortasında 2020’de trend oluyor. Akıllı saatler, akıllı bantlar, TWS ses cihazları ve diğer ilgili teknolojileri içeren bu segment, farklı markaların rekabetçi ve uygun fiyatlı ürünlerinin geniş bulunabilirliği sayesinde katlanarak büyüyor. Günümüzde, bir dizi kullanışlı özellik sunan çok sayıda uygun fiyatlı akıllı saat var. Bugün ZTE, güzel bir dizi özellik ve süper uygun fiyatlı 35 $ fiyat etiketi ile birlikte gelen Çin’de ZTE Canlı İzle’yi tanıttı.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


ZTE Watch Live, bir dizi güzel özelliğe sahip, bütçe dostu bir akıllı saat

ZTE Watch Live, ucuz bir akıllı saat olabilir, ancak tasarımda hayal kırıklığına uğratmaz. Giyilebilir cihaz, 240 x 240 piksel çözünürlüğe sahip güzel bir 1,3 inç Kare TFT dokunmatik ekrana sahiptir. Pilinin tek bir şarjla 21 güne kadar dayanmasını sağlayan bir akıllı saat için ZTE’nin tescilli yazılımıyla birlikte gelir. Tabii ki, bu yalnızca ışık kullanımıyla elde edilebilir. Normal kullanımda şirket tek bir şarjla 14 gün vaat ediyor.

ZTE Watch Live: 21 güne kadar otonomi vaat eden yeni bir 'düşük maliyetli' akıllı saat - Paudal

Yazılım ayrıca sağlık odaklı özelliklerle doludur. Örneğin, 24 saatlik kalp atış hızı izleme desteği ile birlikte gelir. Aynı zamanda bir kan oksijen satürasyonu izleyicisi içerir. Bu, COVID-19 şüphesinin ortasında oksijen seviyenizi izlemenize izin verdiği için 2020’de çok talep edilen bir özelliktir. Cihazda ayrıca günümüzde standart olan bir özellik olan uyku takibi de bulunuyor. Spor izleme söz konusu olduğunda, giyilebilir cihaz yürüyüş, koşma, yüzme, bisiklete binme ve diğerleri gibi önemli sporlar için destekle birlikte gelir.

Giyilebilir cihaz Bluetooth 4.2 ile birlikte gelir ve onu akıllı telefonunuzla eşleştirmek için kullanabilirsiniz. Her zamanki gibi, bildirimler, gelen çağrılar, hatırlatıcılar ve alarmlar için destekle birlikte gelir. Ayrıca hava durumu tahminini alabilir ve giyilebilir cihazı uzaktan kamera kumandası, müzik kontrolü ve hareketsiz hatırlatıcı olarak kullanabilirsiniz.

ZTE Watch, Kalp Atış Hızı İzleme Özellikli Canlı Akıllı Saat, 21 Güne Kadar Pil Ömrü Piyasaya Sürüldü | Teknolojik Haberler

Merak ediyorsanız, akıllı saat bir IP68 derecesine sahiptir. Belli koşullarda toza ve suya karşı direnç sağlar. Dahası, silika jel bilekliği cilt dostudur ve çıkarılabilir olduğu için her zaman üçüncü taraf olanları alırsınız. Giyilebilir cihaz 40,6 x 34,6 x 10,8 genel boyutlara sahiptir ve yalnızca 35,7 gram ağırlığındadır.

ZTE Watch Live fiyatlandırması ve kullanılabilirliği

Yeni akıllı saat Çin’de oldukça ucuz. Sadece 229 Yuan, yani yaklaşık 35 dolar. Cihaz ön sipariş için mevcutken, asıl gönderiler 3 Aralık’ta başlayacak. Ne yazık ki, Uluslararası kullanılabilirlik konusunda hala bir bilgi yok.

.

kalp atış hızı takibiSpO2SpO2 sensörüzteZTE Akıllı SaatZTE akıllı saatlerZTE Canlı İzleZTE Canlı izle akıllı saatZTE Canlı İzle fiyatıZTE giyilebilir cihazlarZTE izleZTE Watch Live özellikleri