ZTE Axon 20 5G Extreme Edition yakında geliyor


İki yıl önce ZTE, bir ABD yasağının şirkete güçlü kısıtlamalar getirmesinin ardından Huawei gibi karmaşık bir durumdaydı. Huawei’nin aksine ZTE, işini canlı tutmak için yeterli kaynağa sahip değildi ve neredeyse kapılarını kapattı. ABD hükümeti ve şirket bir anlaşma buldu ve bazı değişikliklerden sonra şirket, akıllı telefon üreticisi olarak faaliyetlerine devam etmeyi başardı. İki yıl geçti ve bu yıl şirket, ticari olarak satılan ilk ekran kameralı akıllı telefon olan ZTE Axon 20 5G ile akıllı telefon pazarında devrim yarattı.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


ZTE Akson 20 5G

ZTE Axon 20 5G, Eylül ayında ortaya çıktı ve görünmez selfie snapper sayesinde çok ilgi gördü. İlk defa, bu teknolojiyi uygulamaya hazır bir şirket gördük. Bu teknolojinin hala geliştirecek çok şeyi olsa da, bu selfie kameranın sonuçları oldukça tatmin edici. Piyasaya sürüldükten iki ay sonra, Çinli şirket şimdi yeni bir Axon 20 5G Extreme Edition’ı piyasaya sürüyor. Yeni isim oldukça çekici görünse de, beklediğimiz kadar dışkı değil. Görünüşe göre, bu sadece arkasında büyük bir Axon markası bulunan yeni bir Turuncu renk grubu için bir isim.

ZTE Axon 20 5G özellikleri

Original Axon 20 5G, 90 Hz’lik yüksek yenileme hızına sahip 6,92 inç Full HD + OLED panel taşır. Bu, deliklerin veya su damlalı çentiklerin olmaması sayesinde gerçek bir çerçevesiz paneldir. Yukarıda defalarca söylediğimiz gibi, özçekim kamerası altına yerleştirilmiştir. Mevcut tarihte bu teknolojinin getirdiği tüm sınırlamalara rağmen oldukça yetenekli bir 32 MP kamera. El cihazı ayrıca arkada 64MP birincil tetikleyici, 8MP ultra geniş lens, 2MP makro lens ve 2MP derinlik modülü ile yetenekli bir Dörtlü Kamera kurulumu getiriyor. Telefon, Android 10’u getiriyor ve 30W hızlı şarj özelliğine sahip 4,220 mAh pilden güç alıyor.

ZTE Axon 20 resmi 5G | Ficha técnica Preço | Sair - GizChina.it

Axon 20 5G, çekici bir amiral gemisi akıllı telefon olacak her şeye sahipti, ancak maalesef Snapdragon 765G’yi barındırıyor. Yetenekli bir yonga seti, ancak Snapdragon 865 ve Plus varyantının çok gerisinde. ZTE’nin, aşırı fiyatlı bir akıllı telefondan kaçınmak için orta sınıf yonga setini seçtiğini anlayabiliriz. Sonuçta, bu çekici teknolojinin şu anda muhtemelen yüksek bir üretim maliyeti var. Elbette Snapdragon 765G ile sınırlı bir varyantı hala bekliyoruz. Ardından şirket Extreme Edition ile geldi.

Extreme Edition, Snapdragon 865 yonga setini kullanan ZTE Axon 20 5G’nin yükseltilmiş bir varyantını piyasaya sürmenin mükemmel bir yolu olacaktır. Tabii ki, bu benim açımdan sadece bir spekülasyon. Durumun bu olup olmadığını sadece zaman gösterecek. Öyleyse, ZTE’den daha fazla ayrıntı için bizi izlemeye devam edelim.

.

Akson 20 5GzteZTE Akson 20ZTE Akson 20 5GZTE Axon 20 5G Extreme SürümüZTE Axon 20 Extreme SürümüZTE Axon 20 serisi