Zebronics Max Pro RGB Mekanik Klavye İncelemesi: Oyuncunun Rüyası!


Hakkında en çılgınca şey Mekanik Klavyeler yeni nesil dokunsal olmayan klavyeler ile daktilo çağından kalma klavyeler arasındaki boşluğu doldurma eğiliminde olmalarıdır. Günümüzde çoğu bütçe klavyesi, üreticinin masraflarını bütçelemeye yardımcı olan kubbe anahtarı teknolojisini kullanır. Ancak, kullanıcılarına nispeten eksik ve duygusal bir his verir. Bu, mekanik klavyelerin her düğmeye basıldığında dokunsal bir geri bildirim sunarak çözmeye çalıştığı şeydir. Mekanik bir klavyeye geçmeyi seçtikten sonra, asla geri dönmeyebilirsiniz. Bu seride Zebronics, max serisine yeni bir eklenti yayınladı: Zebronics Max Pro!


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Tasarım:

Tasarım hakkında konuşursak, tasarımı ve genel hissi yükselten bazı önemli estetik değişiklikler var ve bu da Zebronics Max Pro’yu selefinin değerli bir devamı haline getiriyor.

Bu sefer Zebronics siyahı uyarlamayı seçti mat dış parlak kaplama yerine. Klavye ağırlıkta 1.3 kg ve strese dayanacak şekilde tasarlanmıştır, böylece katı bir deneyim sunar. Tasarım açısından gördüğüm tek dezavantaj, bilek dayamasının olmaması. Bu, bir oyun klavyesi satın alırken dört gözle beklediğim önemli bir özellik. Ama evet! Masa alanınızın darlığına saygı duyan dayanıklı bir klavye arıyorsanız, Zebronics Max Pro’nun seçiminize uyacağını düşünüyorum. Ayrıca bu sefer Zebronics mükemmel yazı tipini seçmede harika bir iş çıkardı, kesinlikle genel tasarım seçimine adalet sunuyor. Cihaz gerçekten esnek ve sert olan 1.8m Örgülü Kabloya sahiptir. En iyi yanı, mat yüzeyin çok fazla parmak izi çekmemesidir.

Max Pro, her oyuncunun Hayalindeki Bütçe Klavyesidir

Oyun ve Özellikler:

İyi bir mekanik klavyenin temel özelliklerinden biri N-Key Rollover. Bu özellik, her bir tuşa basmanın bağımsız olarak algılanmasına yardımcı olur. Bu, aynı anda birkaç tuşa basıldığında bir tuşu kaydetmeyi kaçırmayacağınız anlamına gelir. Ve bu, Zebronics Max Pro tarafından mükemmel bir şekilde gerçekleştirildi. Anahtarlar oldukça dokunsaldır ve kodlama veya oyun oynarken harika bir his verir. Genellikle mekanik klavyelerin çoğu Cherry MX anahtarları kullanır, ancak net fiyat artışına yol açar. Bu nedenle Zebronics, klavyeyi seçerek uygun fiyatlı hale getirmek istedi. Outemu Anahtarları. Zebronics’in Outemu’yu kullandığını ilk duyduğumda, aslında bu seçim hakkında iyi bir fikrim yoktu. Bana yanlış olduğunu kanıtlasa da! Outemu anahtarları net, gürültülü ve oldukça dokunsal bir geri bildirim veriyor.

Tamam bu en iyi kısım. Klavye biraz canlı geliyor çok renkli LED ışıklar. Arka ışık temiz ve güzel bir şekilde yansıtılıyor 6 LED Parlaklık seviyesi, ortama bağlı olarak uyum sağlamanıza yardımcı olur. Klavye, önceden programlanmış bazı süper soğuk LED modlarına sahiptir. İle başlayarak, yukarı ve aşağı okları kullanarak parlaklığı artırabilir veya azaltabilirsiniz. Renkler, İşlev tuşu ve sağ ok kullanılarak değiştirilebilir. Ayrıca sol ok kullanılarak ışıkların hareketi değiştirilebilir. Ayrıca klavye + veya – düğmeleri kullanılarak kontrol edilebilen 5 LED Hız Seviyesi sunar. Beni yakalayan diğer bir özellik, yalnızca WASD tuşlarını vurgulayabilmenizdi. O kadar da havalı değil mi?

Sonuç:

Kombinasyonu duyarlı yazma ve muhteşem bir tasarım Zebronics Max Pro’nun ödediğiniz her kuruşa değer olmasını sağlar. Cihaz şu anda 4000 INR veya 60 dolardan daha düşük bir fiyata sahip ve bu mekanik bir klavye için oldukça makul bir maliyet. Cherry MX tuşlarını seçmemek ve Bilek dayanağının olmaması dışında, cihaz hala katil bir teknoloji parçası olarak duruyor!

.

4000'in altında rgb klavyeen iyi mekanik klavye 2018en iyi oyun klavyesikutudan çıkarmamax pro klavyemekanik klavyeoyunoyun klavyesirgb klavye hindistanrgb mekanik klavyetuş takımızebronics max prozebronics max pro incelemesizebronics max pro klavyezebronics max pro mekanik oyun klavyesizebronics max pro rgbzebronics max pro rgb mekanik klavye incelemesizebronics max pro ve max pluszebronik