Zeblaze Vibe 3 İnceleme: En Uygun Fiyatlı Spor Smartwatch


Zeblaze Vibe 3, genellikle “akıllı saat” dediğim şey değil, daha çok akıllı özelliklere sahip gerçek bir eski tarz spor saati gibi bir şey. Yine de, inceleme boyunca öğreneceğiniz gibi, bu olumsuz bir şey değil, çünkü pil kullanımını minimumda tutuyor ve böylece oldukça inanılmaz bir özerkliğe izin veriyor. Bu onu satın almaya değer bir saat yapar mı? Öğrenmek için okumaya devam edin!


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Zeblaze Vibe 3 Teknik Özellikler

Görüntüle 1,24 inç FSTN Ekranı
Sertifikasyon IP67 5ATM Su Geçirmez
Bluetooth V4.0
Bant malzemesi TPU
İşletim sistemi Tescilli
Kameralar Yok
Batarya 610 mAh
Özerklik Yaklaşık 30 ay

Zeblaze Vibe 3 Tasarım ve Donanım

Zeblaze Vibe 3 İnceleme

Tasarım söz konusu olduğunda söylenecek pek bir şey yok. Çoğunuz muhtemelen hayatınızda o plastik / paslanmaz çelik spor saatlerinden birine sahiptiniz, bu yüzden yüz yüze nasıl görüneceği ve nasıl hissedeceği konusunda bir fikriniz var. Gösterebileceğim tek şey, normal saat kasasından daha kalın olması, ancak bu tüm “akıllı” saatlerde yaygındır, çipleri ve sensörleri oralarda bir yere koymanız gerekir!

Saat kasası da sondaj karbon kaplamalı ve 50 mm kadran boyutuna sahip birinci sınıf 316L paslanmaz çelikten yapılmıştır. Üstte ekranı korumak için bir Corning Gorilla Glass 4 buluyoruz.

Zeblaze Vibe 3 İnceleme

Saatin asıl satış noktası, dayanıklılığıdır. Zeblaze Vibe 3 gerçekten bir IP67 sertifikasına sahiptir, bu da onu 50 metre / 164ft’e kadar su altında takabileceğiniz anlamına gelir. Bu yüzden yağmurlu günlerde yüzerken veya uzun vadede terlerken zarar görmesi konusunda endişelenmenize gerek yok.

Zeblaze Vibe 3 Görüntüle

Zeblaze Vibe 3 İnceleme

Vibe 3’teki ekran öncekilerden çok daha büyük. Gerçekten de büyük bir 1,24 inç FSTN ekrana sahip ve bu da onu bir kez daha eski spor saatlerine benzetiyor.

Bunun olumlu bir yönü var: saatin dışarıda daha fazla görünmesini sağlıyor. Ayrıca ekran her zaman AÇIK olduğundan, uyandırmak için bir düğmeye basmanıza veya bileğinizi mükemmel bir hareketle kaldırmanıza gerek yoktur. Ek olarak, eski güzel günlerde olduğu gibi karanlık ortamlarda kullandığınız arka ışığı açmak için özel bir düğme vardır.

Ekstra Görünür Dış Mekanlar

Zeblaze Vibe 3 Özellikleri

Çok basit bir akıllı saat olan Zeblaze Vibe 3 çok fazla özellik barındırmıyor, ancak sporcuların adımlarını takip etmek ve bildirim almak için yalnızca bir cihaza ihtiyaç duyan yeterince çok şey olduğuna inanıyorum.

Vibe 3, yerleşik adımları, kalorileri ve yürünen mesafe takibi ile bunu çok iyi yapıyor. Bluetooth 4.0 modülü aracılığıyla bir akıllı telefona bağlarsanız, çeşitli sayıda uygulamadan, aramadan ve mesajdan da bildirim alırsınız. Buna ek olarak, saat, kameranız için uyarılar ayarlamak ve uzaktan deklanşör düğmesi olarak kullanılabilir.

Zeblaze Vibe 3 Batarya

Zeblaze Vibe 3 İnceleme

Vibe 3’ün bir öldürme özelliğini seçmemiz gerekirse, kesinlikle bataryası olurdu. Enerji tasarruflu ekranı ve muazzam 610mAh pil kapasitesi ile saat, normal kullanım pil ömrü altında 24 ay ve hatta enerji tasarrufu modunda kullanıldığında 33 aya kadar spor yapıyor.

Bu, iki günde bir şarj etmeniz gerekmeyen saatlerden biridir. Aslında, elektrik fişi olmadığı için bu saati hiç şarj edemezsiniz. Pil, bir saat dükkanına gidip iş için birkaç dolar ya da daha az ödeyerek eski moda yöntemini değiştiriyor. Bununla birlikte, 2 yıldan fazla bir süredir saati kullandıktan sonra bunu yapmanız gerekecek, ki bugünlerde bu kadar çabuk sıkıldığımıza bakılırsa bunun gerçekleşmesi pek olası değil.

İnanılmaz Özerklik!

Zeblaze Vibe 3 Yazılım

Zeblaze Vibe 3 İnceleme

Yazılım, genellikle uygun fiyatlı bir akıllı saatle birlikte bulacağınız şeydir. Çok basit ama işe yarıyor; Başlangıçta onu Bluetooth üzerinden bağlamak için biraz uğraşacaksınız ama başaracaksınız.

Uygulama, adımlardan mesafeye ve yakılan kaloriye kadar saatten gönderilen tüm verileri gösterir. İstatistikleri en az bir ay boyunca takip edecek.

Saat ile eşleştirildikten sonra, uygulama size gelen aramalar ve mesajlar için bildirimlerin yanı sıra QQ, Wechat, Twitter, Faceboo, WhatsApp ve Skype’tan uyarılar gönderebilecek. Yani hemen hemen isteyebileceğiniz her şey.

Zeblaze Vibe 3 Karar

Zeblaze Vibe 3 İnceleme

Zeblaze Vibe 3 için son bir karar vermek gerçekten zor. Saat vaat ettiği her şeyi yapıyor, dayanıklı ve su geçirmez, dış mekanda oldukça görünür ve inanılmaz bir özerkliğe sahip. Öte yandan, bazıları çok modern görünmediği ve süslü bir AMOLED ekrana sahip olmadığı için tasarımından hoşlanmayabilir. Bununla birlikte, daha pratik bir insansanız ve spor saatlerini her zaman sevdiyseniz, bu sizin en iyi seçeneğinizdir; ayrıca yaklaşık 25 dolarlık gülünç derecede düşük bir fiyat etiketi de göz önüne alındığında.

En Uygun Fiyatlı Spor SmartWatch

Zeblaze Vibe 3’ü resmi AliExpress Mağazasından satın alın. Resmi Facebook sayfalarında Zeblaze hakkında daha fazla bilgi edinin.

.

akıllıakıllı saatakıllı saatlergiyilebilir cihazlarizlemekSpor Dallarıspor izleVibe 3zeblazeZeblaze VIBE 3Zeblaze Vibe 3 İnceleme