Zeblaze Plug C İnceleme: En İyi Dış Mekan Akıllı Bant


Bir çeşit sporcu gibi de olsa, aslında bir akıllı bant, akıllı bileklik, fitness takip cihazı ya da başka bir isim vermek istediğiniz herhangi bir şeye ihtiyaç duymadım. Bununla birlikte, Zeblaze Plug C’yi birkaç hafta kullandıktan sonra, neden bazı insanların bu tür bir cihazın peşinde olduğunu anlayabiliyorum. Bu, satın almayı haklı çıkarmak için yeterli mi? Tam incelemede öğrenelim!


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Zeblaze Fiş C Teknik Özellikler

Görüntüle 0,85 inç 144 * 72 Her zaman açık renkli ekran
Sertifikasyon IP67 Su Geçirmez
Bluetooth V4.0
Bant malzemesi TPU
İşletim sistemi Tescilli
Kameralar Yok
Batarya 90 mAh
Özerklik Yaklaşık 7 gün

Zeblaze Fiş C Tasarım ve Donanım

Zeblaze Plug C İnceleme

Tasarım, akıllı bir grubun muhtemelen en sıkıcı yönlerinden biridir. Hepsi hemen hemen aynı görünüyor, farklılıklar minimum ve bu nedenle hakkında yazmak bile ilginç değil. Yine de, buraya inceleme için geldiniz, işte benim fikrim.

Zeblaze Plug C bileğinizde çok rahatlık sağlayan kavisli bir tasarıma sahiptir. Hem cildinizle temas eden alt kısım hem de üst kısım kavislidir, bu da genel olarak daha az hantal hissettirir. Kalınlık, denediğim diğer bantlarla uyumlu olan 13 mm’den az.

Zeblaze Plug C İnceleme

Bantta, alt kısmında bir dokunmatik düğme ve arkasında bir kalp atış hızı monitörü bulunan üstte 0,85 inçlik bir ekran görüyoruz. Bu arada, USB şarj bağlantı noktası TPU bandının içinde gizlidir.

Fiş C IP67 sınıfındadır, bu da tozdan ve 15 cm ile 1 metre arasındaki derinliğe kadar suya daldırmanın etkilerine karşı korunduğu anlamına gelir. Yine de yüzmeye dayanmazdım.

Zeblaze Fiş C Görüntüle

Zeblaze Plug C İnceleme

Zeblaze Plug C’deki ekran kesinlikle en iyi özellikleridir. 0,85 inç 144 * 72 çözünürlüklü ekran, gerçekten de, pil ömrünü düşürmeden her zaman açık özelliği getiren ve dış mekanda son derece görünür olan Yansıtıcı Renkli LCD kullanır.

Zeblaze Plug C’nin ekranı aslında onu piyasadaki sayısız akıllı gruptan daha çok satacak olan şeydi. Görüyorsunuz, bir fitness takipçisi güzel görünebilir, takip verileri giderken süper hassas olabilir, inanılmaz bir pil ömrüne sahip olabilir, ancak güneşli bir günde dışarıda olduğunuzda saati okuyamıyorsanız – bulutlu bir günde bile, o zaman benim için işe yaramaz.

Fiş C, güneş ışığı altındaki görüşe göre inanılmazdı. Benimsediği teknoloji, güneş çarptığında daha da keskin ve parlak görünmesini sağlıyor. Açıkçası, onu ilk okuduğumda bu teknolojinin bu kadar iyi çalışacağına inanmamıştım ama oldukça etkileyici.

Etkileyici ekran, Dış mekanda harika görünürlük

Zeblaze Fiş C Özellikleri

Zeblaze Plug C, hepsi iyi çalışıyor gibi görünen birçok özellikle birlikte gelir. Kalp atışlarınızı 7/24 kaydeden sürekli kalp atış hızı monitörü, yorgun olup olmadığınızı öğrenebilen bir sensör (bunun nasıl çalıştığını bana sormayın, hiçbir fikrim yok), GPS’e bağlanabilir. Uygulama, ne kadar koştuğunuzu daha doğru bir şekilde izlemek için ve uyku durumlarıyla birlikte uykunuzu izler (hafif uyku, derin uyku).

Grup ayrıca size metinler, çağrılar ve takvim uyarıları hakkında bildirimler gösterebilir ve bulamadığınızda telefonunuzu titretebilir.

Zeblaze Fiş C Batarya

Fiş C’nin pil ömrü aslında beklediğimden biraz daha iyi, bu da onu diğer alternatiflerden daha iyi yapmıyor, ancak yaklaşık bir haftalık bağımsızlık.

1 haftalık pil ömrünün, ekranın her zaman ve HER ZAMAN AÇIK olduğunu da göz önünde bulundurarak kabul edilebilir olduğunu düşünüyorum. Kalp atış hızı sensörü de hemen hemen her zaman etkindir. Bu nedenle, ekstra yoğun bir pil veya oksijenle çalışan bileşenler icat etmedikleri sürece, Zeblaze’nin bant pil ömrünün gerçekten iyi olduğunu düşüneceğim.

İyi pil ömrü

Zeblaze Fiş C Yazılım

Zeblaze Plug C Uygulaması

Son olarak, akıllı bir bantta oldukça önemli olan yazılıma geçiyoruz, çünkü onu gerçekten yararlı kılan şey bu, antrenmanlarınızı izlemenize ve bir şeyi değiştirip değiştirmemeniz, iyileştirmeniz vb. Konusunda size bir fikir vermenize olanak tanıyor.

Çoğu akıllı bantta olduğu gibi, Zeblaze Plug C de benzer iç bileşenlere sahip cihazlar için kullanılan “evrensel” bir uygulamaya güvenir. Uygulama oldukça değersiz ama çoğu zaman çalışıyor.

Grafik modası geçmiş ancak yeterince basit görünüyor, bu nedenle her şeyin nerede olduğunu bulmak için yarım saat harcamanıza gerek yok. Tek gerçek sıkıntı, uygulamanın tam olarak çalışabilmesi için Twitter, Facebook veya Linkedin’den harici bir hesapla oturum açmanız gerektiğidir (size haftalık bir analiz verin). İlk olarak, Twitter ile giriş yapmayı denedim ama işe yaramadı, bu arada Facebook beni gayet iyi bir şekilde giriş yaptı.

İşte uygulamadan bazı ekran görüntüleri:

Zeblaze Fiş C Karar

Zeblaze Plug C İnceleme

Birkaç kuruşa, hatta daha ünlü markalardan bile az ya da çok bunun gibi düzinelerce akıllı grubu satın alabilirsiniz – bu bir gerçek. Zeblaze Plug C’nin gerçekten parladığı yer, dış mekan görünürlüğüdür. Zamanının çoğunu dışarıda geçiren biriyseniz veya sadece egzersiz yaparken yapıyorsanız veya belki de aydınlık bir yerde yaşıyor / çalışıyorsanız, o zaman Fiş C muhtemelen şu anda en iyi seçenektir. İnanın bana, pek çok denedim ve onları dışarı çıkardığınızda ve işe yaramaz siyah bir plastik parçası haline geldiğinizde hepsi yetersiz kalıyor, diğer elinizi yukarıda tutmadığınız sürece, ne yazdığını anlayamazsınız. Ancak bu noktada adımlarımı, yakılan kalorileri vb. İzlemek için akıllı telefonumun sensörlerini kullanmayı tercih ediyorum.

En İyi Açık Hava Akıllı Bant

Zeblaze Plug C’yi Banggood Store’dan satın alın. Resmi Facebook sayfalarında Zeblaze hakkında daha fazla bilgi edinin.

.

1 numaraakıllıakıllı saatakıllı saatlerD5 Progiyilebilir cihazlarizlemekNO.1 D5 ProNO.1 D5 Pro incelemesi