Yükseltilmiş CHUWI CoreBox Pro mini PC iyi görünüyor


Görünüşe göre yakında CHUWI’den başarılı mini PC için yükseltilmiş bir model alacağız. Orijinal CHUWI CoreBox kesinlikle fena değil, ancak CoreBox Pro, çok daha modern yaklaşım ve özelliklerle gücünü artıracak. Ancak fiyat çok fazla artmıyor ve çok yakında resmi mağazalarında sadece 399 $ ‘a satışa sunulacak. Şaşırtıcı bir lansman indirimi almak için oradaki haberlere zaten abone olabilirsiniz, bu yüzden bunu yaptığınızdan emin olun.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


CHUWI CoreBox Pro, eski nesil ile aynı tasarıma ve kompakt 2L gövdeye sahip olacak, ancak içindeki donanım gerçekten büyük bir makyaj yapacak. En son 10. Nesil Intel Core i3-1005G1 işlemci, 12 GB LPDDR4 RAM, 256 GB NVMe SSD disk, Thunderbolt 3 arayüzü, Wi-Fi 6 ve çok daha fazlasına hazır olun. Böylece mini PC, tüm panoda tamamen yeni ve farklı bir performans seviyesinde olacak. Ve minimum fiyat artışıyla, şampanya patlatmak için bir neden.

NVMe diski, 2000MB / saniyeye ulaşan okuma / yazma hızlarıyla tüm sistemi büyük ölçüde hızlandıracaktır. Ayrıca 2,5 inçlik bir HDD genişletme şaftı da mevcuttur. 40 GB / sn’ye kadar iletim hızına sahip Thunderbolt 3 arabirimi, çift 4K @ 60Hz video çıkışı veya belki de harici bir eGPU bağlama seçeneği sunar. Ve Intel AX200 Wi-Fi 6 modülü, indirme hızını 2400 Mbps’ye kadar paramparça edecek. Elimizde gerçek bir galibiyet elde etmek için bu çift RJ-45 Gigabit Ethernet bağlantı noktasına ve tonlarca başka bağlantı noktasına ekleyin.

Resmi web sitesine göre CHUWI CoreBox Pro, üç hafta içinde kullanıma sunulacak ve abone olarak tüm yeniliklerle iletişim halinde kalabilirsiniz. Ayrıca, ücretsiz olarak kazanma şansına sahip olmak için zaten devam eden bir hediye var.

.

ChuwiCoreBox ProMini BilgisayarThunderbolt 3