YouTube Android uygulaması, yorumları açıklamanın altına koyarak test eder


Google, son birkaç aydır YouTube Android uygulamasında çok sayıda arayüz testi yürütmektedir. Şimdi, videoların altındaki yorumları görmeyi kolaylaştırmaya çalışıyor. Yeni sürümde yorumlar, açıklamanın hemen altına taşınıyor ve önerilen videolar daha da aşağı çekiliyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Artık, kullanıcıların uygulamanın yeni sürümünde önerilen videolara erişmek için aşağı kaydırmaya devam etmesi gerekiyor. Yeni arayüz, YouTube Android uygulamasının 15.14.33 sürümünde görünür. Yorumlar, açıklamanın altındaki bir kutu içindedir ve ona dokunulduğunda kutunun genişlemesi sağlanır.

Twitter’daki birçok kullanıcı, yeni arayüz özelliğini cihazlarında bulabileceğini söylese de, özellik şimdilik herkesin kullanımına açık değil. Bu nedenle, Google’ın hala test ettiğine inanıyoruz. Şirket bu durumla ilgili bir açıklama gelirse, gönderi buna göre güncellenecektir.

YOUTUBE, COVID-19’U 5G’YE BAĞLAYAN TÜM VİDEOLARI KALDIRACAK

Ayrı bir haberde, YouTube’un geçtiğimiz günlerde 5G ile koronavirüs arasında doğrudan bağlantı kuran videoların doğrudan platform üzerinden silineceğini duyurduğunu okuyabiliriz. Site daha da ileri gitmeyi planlıyor, YouTube önerilerini sınırlandırmayı, onları para kazanmayı ve arama sonuçlarından kaldırmayı planlıyor.

İngiltere’de, geçtiğimiz günlerde Liverpool ve Birmingham şehirlerinde baz istasyonları ateşe verildi. Kökenini belirlemek için soruşturmalar devam ediyor, ancak bu olaylar patlayıcı bir bağlamda meydana geliyor. 5G’yi koronavirüse bağlayan komplo teorileri aslında dünya çapında yaygın olarak paylaşılıyor. Bu yangınlara ek olarak, başka somut sonuçlar da gözlemlendi ve 5G projeleri üzerinde çalışan mühendisler tehdit edildi. Bu patlayıcı durumla karşı karşıya kalan İngiliz Kültür Bakanı Oliver Dowden, bu komplo içeriğinin kaldırılması için Facebook, Twitter ve YouTube ile görüşeceğini duyurdu.

.

Android için YoutubeYoutubeYoutube yeni arayüz