Yeni Sızıntı Xiaomi Mi 10T Serisi İçin Daha Ucuz Fiyatlar Öneriyor


Xiaomi Mi 9T serisi geçen yıl çıktı. Sunduğu teknik özellikler nedeniyle küresel pazarda çok popüler oldu. Ayrıca bazı bölgelerde Redmi K20 serisi olarak da bilinir. Mi 9T, Xiaomi’nin amiral gemisi katil OnePlus cihazlarına verdiği yanıttı. Ancak şimdi 9T serisi tarihli. Ve son olarak, 10T serisi ile ilgili birçok sızıntı ve söylenti internette su yüzüne çıkıyor. Mi 10T serisinin yeni sızdırılan fiyatını aşağıdan kontrol edelim.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Mi 10T fiyatları

Şimdi 10T serisinin beklenen fiyatlandırmasına daha yakından bakıyoruz. Ve evet, yeni sızıntı, 10T Pro’nun daha önce söylendiği gibi 699 Euro fiyatlandırmasını reddediyor. Karşılaştırmak gerekirse, Mi 9T Pro 320 Euro’luk bir fiyat etiketiyle çıktı. Ve bu nedenle, düşündüğünüz gibi, hayranlar sızan fiyattan hayal kırıklığına uğradı. Şimdi hayranlar için güzel haberler var. Almanya’dan yeni bir sızıntı geldi ve Mi 10T’nin daha önce söylentilere göre daha ucuz olacağı belirtildi.

Sızıntıya göre, vanilya versiyonu Mi 10T 499 € (~ 585 $), Pro sürümü ise 599 € (~ 703 $) fiyat etiketi ile gelecek. Bu, daha önce söylenen fiyatlandırmadan 100 Euro daha düşük. Bununla birlikte, fiyatlandırma hala Mi 9T serisi kadar agresif değil. Ancak Mi 10T serisinin birçok yeni özellikle birlikte geldiğini ve dolayısıyla maliyetin daha fazla olacağını bilmeliyiz.

Mi 10T serisi, OnePlus 8T’ye güçlü bir rekabet sağlayacak

Mi 10T fiyatlandırması

Sızıntılar, Xiaomi Mi 10T Pro’nun Snapdragon 865 yonga setine sahip olacağını, yani 5G özellikli bir akıllı telefon olacağını belirtiyor. Dahası, 144Hz yenileme hızını destekleme şansı yüksek. Ve Mi 10T serisi bu sefer daha iyi bir kamera kurulumu getirecek. Pro sürümü, 108 megapiksel birincil sensör getirecek şekilde ayarlandı. Bu, Mi 10T serisinin hala amiral gemisi katil serisi olmayı hedeflediği anlamına geliyor.

Yukarıdaki sızıntı doğruysa ve 10T Pro 700 $ civarında fiyatlandırılırsa, OnePlus’a yine güçlü bir rekabet sağlayacaktır. OnePlus ayrıca güncellenmiş OnePlus 8T cihazını da piyasaya sürüyor. Dolayısıyla cihazlar arasında güçlü bir rekabet olacaktır. Her şey, her iki şirketin de cihazları hangi fiyata piyasaya sürdüğüne bağlı.

Mi 10T’nin daha ucuz bir versiyonu da bekleniyor. Mi 10T Lite olarak adlandırılacak ve 329 € (~ 385 $) civarında fiyatlandırılacak. Asya pazarı için harika bir teklif olacak. Mi 10T Price’ın hangi fiyattan piyasaya çıkacağını görelim, yakında şirketten daha fazla bilgi almayı bekliyoruz.

Ayrıca Oku: POCO X3 GELİŞTİRİLMİŞ AKÜ KAPASİTESİ İLE HİNDİSTAN’DA MÜKEMMEL FİYATLANDIR

.

Mi 10 Pro FiyatlandırmasıMi 10t fiyatıMi 10T fiyatlandırmasımi 10t pro fiyatıxiaomi