Yayınlanmamış Lenovo Tablet (TB-7306F), Android 11 ile GeekBench’te görünüyor


Lenovo, Lemon serisi altındaki çok sayıda rekabetçi akıllı telefon sayesinde bir zamanlar Çin’deki en alakalı akıllı telefon markalarından biriydi. Marka ayrıca ZUK serisi gibi ilginç ve alakalı akıllı telefonlar da getirdi. Ancak son yıllarda şirket odak noktasını tamamen Moto serisine kaydırdı. Ne de olsa eski markanın Çin dışında daha büyük bir etkisi ve varlığı var. Motorola markasıyla izlenen başarılı yola rağmen Lenovo, ürünlerini daha fazla satmak istiyor. Bu nedenle şirket, Lemon markasını Çin’de yeniden hayata geçirecek. Şimdi, yeni bir rapor, şirketin de piyasaya sürülmek üzere yeni bir tablet hazırladığını gösteriyor. Bu tablet, Android destekli tabletlerden vazgeçmeyenler için uygun fiyatlı bir seçenek gibi görünüyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Android 11 ve sadece 2 GB RAM

Model numarası TB-7306F model numarasıyla GeekBench Benchmark tarafından geçirilen, yayınlanmamış bir Lenovo tablosu. Şimdilik, bu cihazın pazarlama adıyla ilgili hiçbir ipucu yok. Ancak yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu uygun bir seviyede satılan bir cihaz olabilir. Karşılaştırma listesine göre, cihaz kutudan çıkar çıkmaz 2GB RAM ve Android 11 ile geliyor. Belirsiz olan, bunun tam teşekküllü bir Android 11 sürümü mü yoksa Android 11 Go mu olduğu. Birkaç ay önce Google, Kasım ayından sonra 2GB RAM telefonlarını piyasaya süren şirketlerin stok sürüm yerine Android Go Edition kullanmaları gerekeceğini duyurmuştu. Arama devi henüz Android 11 Go için resmi bir açıklama yapmadı, bu nedenle Lenovo tabletin hangi sürümü paketleyeceğini belirlemek imkansız.

Lenovo Tablet TB-7306F

Lenovo Tablet, bir MediaTek MT8166B yonga setine sahiptir. Bu, 2.0GHz’de saat hızına sahip 4x Cortex-A53 çekirdekli Helio A22 Dört Çekirdekli’nin kod adıdır. Tabii ki 2020’de Dört Çekirdekli yonga setiyle çalışan her şey istenenden daha az performansa sahip olacaktır. Beklendiği gibi, bu cihaz tarafından elde edilen puanın hakkında yazacak bir şey yok. Cihazın tek çekirdekli testte 141 puanı ve çok çekirdekli bölümünde 482 puanı bulunuyor. Şirket, bu cihaz hakkında henüz resmi bir açıklama yapmadı. Önümüzdeki günlerde, hatta yarın Lenovo Lemon K12 serisinin açılış konuşmasında sürpriz bir cihaz olarak gerçekleşmesini bekliyoruz.

Lenovo, hala Android segmentine yatırım yapan birkaç şirketten biridir. Eh, Android’de Tablet odaklı bir deneyim olmamasına rağmen, hala bu tür bir ürün talep ediliyor. Bir Canalys raporuna göre Lenovo, masa ve PC bölümlerinden iyi sonuçlar alıyor. Şirket, tabletleri, dizüstü bilgisayarları ve masaüstü bilgisayarları içeren yaklaşık 23,5 milyon gönderiyle küresel pazarda lider konumdadır.

.

2 GB RAMAndroid 11GeekbenchLenovoLenovo Android 11 serisiLenovo Tabetlenovo tabletLenovo Tablet (TB-7306F)Lenovo TB-730F