Yaklaşan Xiaomi Mi 11’in özellikleriyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı


Xiaomi, amiral gemisi akıllı telefonlarla yaptığı deneylerden vazgeçmeyecek ve sıradaki sıradaki ise Xiaomi Mi 11 ailesi. Önümüzdeki yılın Ocak veya Şubat aylarında, şirketin yeni üst düzey cihazlarının ne hale geldiği hakkında konuşmak için bir nedenimiz olabilir. Bu arada sadece Xiaomi Mi 11 serisinin yeni ürünleriyle ilgili söylentiler ve sızıntılardan memnun kalabiliyoruz.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Yaklaşan Xiaomi Mi 11’in özellikleriyle ilgili yeni ayrıntılar

Dijital Sohbet İstasyonu muhbiri, yeni ultra geniş açılı sensör sayesinde öncelikle akıllı telefonun ana kamerasının iyileştirileceğini söyleyerek bir kez daha fark yarattı. Ona göre, Xiaomi Mi 10’a kurulan 13 megapiksel modülün yerini, her biri 0,8 mikron piksel boyutuna sahip 48 megapiksel bir sensör alacak. Bu bir tesadüf olabilir, ancak söylentilere göre iPhone 13 durumunda, geniş açılı sensörün iyileştirilmesi yolunun da seçilmesine karar verildi. Optik görüntü sabitlemede iyileştirmeler de mevcut olmalıdır.

Xiaomi Mi 11 kamerasına başka hangi sensörlerin yükleneceği bildirilmemiştir. Ancak yüksek derecede olasılıkla, 108 megapiksel bir modül ana modül olacaktır. Şirket, Snapdragon 875’e dayanan yeni amiral gemileri başlatmayı planladığını ve bunların Qualcomm’un yeni platformuyla Çin’den ilk cihazlar olacağını doğruladı. İyileştirmeler arasında hızlı şarj gücünde bir artış, 4900 mAh pil, artırılmış hertz döngüsüne sahip bir ekran ve muhtemelen çözünürlüğü QuadHD + olacak.

Xiaomi Mi 11

Mi 10 Pro, Xiaomi Mi 11’e yol açmak için resmi mağazalardan kaldırıldı

Bu yılın şubat ayında Xiaomi Mi 10 ve Xiaomi Mi 10 Pro amiral gemilerinin galası gerçekleşti. Bu akıllı telefonlar aynı tasarıma ve özelliklere sahiptir; Pro sürümünün 12/512 GB olması dışında, temel sürüm mevcut değildir; ve diğer farklılıklar hızlı şarj gücü ve ana kamera ile ilgiliydi. Xiaomi Mi 10 Pro, 5x optik yakınlaştırmalı yakınlaştırmalı periskop lens avantajına sahiptir. Şimdi, şirketin halefleri için – Xiaomi Mi 11 serisi için hazırlanıyor gibi görünüyor.

Şimdi, Mi 10 serisinin piyasaya sürülmesinden yaklaşık 8 ay sonra; en büyük çevrimiçi mağazaların raflarından ve hatta şirketin resmi mağazasından kayboldu. Her şey bir kıtlıkla uğraşmadığımızı gösteriyor; ancak Xiaomi’nin Mi 10 Pro’nun üretimini kestiği gerçeğiyle.

Şirketin bu adımı Xiaomi Mi 10 Extreme Commemorative Edition veya Xiaomi Mi 10 Ultra’yı tanıtmak için attığını varsayabiliriz. Ama hayır, çünkü amiral gemisi yarışı şirketin inisiyatifiyle terk etti. Lei Jun, Xiaomi Mi 10 Ultra talebinin tüm beklentileri aştığını açıkladı; ve hayranlara cihazı böylesine sıcak karşıladıkları için teşekkür etti. Şirketin yalnızca bu akıllı telefonun kalan küçük hissesini satması gerekiyor.

Görünüşe göre üretici Xiaomi Mi 11 için üretim hatlarını temizliyor; şirketin amiral gemisi modelleri için bir eksiklik yaratmak. Yeni nesil amiral gemileri önümüzdeki yılın başlarında satışa sunulacak; ve bu, Snapdragon 875 ile Çinli akıllı telefon üreticilerinin ilk ürünü olacak.

.

Mi 11Xiaomi Mi 11Xiaomi Mi 11 ayrıntılarıXiaomi Mi 11 kameraXiaomi Mi 11 lansman tarihiXiaomi Mi 11 özellikleriXiaomi Mi 11 serisi