Yaklaşan Vivo akıllı telefonun özellikleri ve fotoğrafları ortaya çıktı


Vivo, ürünlerini bazen takip etmesi çok zor olan firmalardan biridir. Görünüşe göre şirket bir sonraki cihazı göstermeden bir hafta geçmiyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Bugün yeni Vivo akıllı telefonla ilgili bir bölüm daha aldık. Ve yaklaşan cihazın hala bir adı olmasa da, görünümünü ve tam teknik özelliklerini biliyoruz. Her zaman olduğu gibi, TENAA web sitesi bu verileri sağladı.

Vivo akıllı telefon

Vivo’nun V2031EA kod adlı yeni akıllı telefonu, Full HD + çözünürlüğe sahip 6,44 inç AMOLED ekrana ve entegre parmak izi okuyucusuna sahiptir. Akıllı telefon aşağıdaki boyutlara sahiptir: 161 x 74.04 mm, kalınlık – 7.73 mm. Cihaz 171,7 gram ağırlığındadır.

Vivo V2031EA, 2,4 GHz hızında çalışan, henüz isimlendirilmemiş bir sekiz çekirdekli işlemci tarafından desteklenmektedir. Akıllı telefon, 6GB ve 8GB RAM ve 128GB veya 256GB depolama seçenekleriyle iki varyantta gelecek.

Cihaz, 4020 mAh batarya ile çalıştırılacak. TENAA listesi, akıllı telefonun hızlı şarj teknolojisini destekleyeceğini belirtiyor, ancak cihaz tarafından desteklenen tam şarj hızı hala bilinmiyor.

Yeni Vivo akıllı telefonun arkasında, ana sensörün 64 megapiksel çözünürlüğe sahip olduğu dikey bir arka kamera bloğu bulunuyor. Diğer lensler arasında 8 megapiksel ultra geniş ve 2 megapiksel alan derinliği sensörü bulunur. Ön kamera 32 megapiksel çözünürlüğe sahip.

Vivo V2031EA’nın zaten TENAA sertifikası aldığı göz önüne alındığında, büyük olasılıkla önümüzdeki ay mağaza raflarına çarpacak.

Vivo, Origin OS’yi yeni Android görünümü olarak resmen onayladı

Geçmişte, Çinli OEM’ler telefonlarını güncellenmiş yazılımla tutma konusunda hiçbir zaman iyi bir iş çıkaramadı. Bu şirketler küresel sahnede önem kazanmaya başlayınca bu değişmeye başladı. Günümüzde çoğu Çinli şirket Android güncellemelerine öncelik veriyor veya en azından müşterileri için net bilgiler sağlıyor. Kardeş şirketleri Oppo ve Realme dışında, Vivo’nun FunTouch İşletim Sistemi biraz cansız ve daha az popüler. Şirket ayrıca geçmişte güncelleme eksikliği nedeniyle rahatsız olmuştu. Şimdi, şirket bunu Origin OS adlı yepyeni bir Android kullanıcı arayüzü ile değiştirmek istiyor.

Funtouch OS’nin Origin OS olarak yeniden markalaşmasıyla ilgili ilk raporlar bu haftanın başlarında yayınlandı. Proje, FuntouchOS üzerinde tam bir revizyondur ve şirket için yeni bir sistem kimliğinin gelişini işaret edecektir. Şimdi Vivo, Origin OS’nin gerçekten gerçek olduğunu ve tüm uygun akıllı telefonlar için yakında geleceğini resmen onayladı. Vivo’nun akıllı telefonları son zamanlarda, özellikle Hindistan’da iyi başarılar elde ederken, değişim mükemmel bir zamanda gerçekleşti.

.

vivo akıllı telefonVivo V2031EA