Xiaomi yeni bir geri çekilebilir lens teknolojisi geliştiriyor: ışık girişini% 300 artırıyor


Xiaomi Geliştirici Konferansı’nda, Xiaomi’nin Başkan Yardımcısı ve cep telefonu departmanı başkanı Zeng Xuezhong, şirketten yeni bir teknolojiyi açıkladı. Konferansta bir konuşma yaptı. Konuşmanın sonunda Xiaomi’nin yeni kamera teknolojisini çıkardı: geri çekilebilir geniş diyaframlı bir lens. Raporlara göre, teknoloji profesyonel kameralardan yararlanıyor ve bağımsız olarak teleskopik kamera teknolojisini geliştiriyor. Bu teknoloji, sınırlı bir boyutta daha iyi optik efektler elde edebilir.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Zeng Xuezhong’un verilerine göre, süper geniş diyaframın aldığı ışık miktarı% 300 artırıldı. Yeni sarsıntı önleme teknolojisinin piyasaya sürülmesiyle, resim daha kararlı. Dahası, görüntü netliği yaklaşık% 20 artar. Şu anda, teknoloji minyatürleştirmeyi başardı ve cep telefonlarında kullanılabilir. Bu teknolojinin yakın gelecekte kullanıcılarla buluşacağını söyledi.

Ayrıca, Xiaomi’nin 50 ülke ve bölgede ilk 5 akıllı telefon üreticisi arasında olduğunu iddia ediyor. Mevcuttur 62,4 milyon birimin üzerinde toplam sevkiyat hacmi ile 47 üst düzey pazar (kişi başına düşen GSYİH 10.000 ABD dolarının üzerinde). Yabancı yüksek kaliteli akıllı telefon satışları açısından, 500-700 euro fiyat aralığındaki sevkiyatlarının bu yıl yaklaşık% 300 artması bekleniyor. 700 avronun üzerindeki fiyat aralığı için sevkiyatları% 300’ün üzerinde büyüyecek.

Ar-Ge sisteminin inşasında Xiaomi, bu yıl Ar-Ge’ye 10 milyar yuan’dan fazla yatırım yaptı. Şu anda, dünya çapında patentleri 16.000 (% 55 yurtiçi,% 45 yurtdışı). Şirketin ayrıca 5G standartlarıyla ilgili 3.200 patent. Kurmayı planlıyor on küresel Ar-Ge merkezi ve 5.000 mühendisi işe alacak. Yatırım milyarlarca olacak.

Xiaomi önümüzdeki yıl çok sayıda devasa teknolojiyi toplu üretecek

@ DigitalChatStation’dan alınan bilgilere göre, Xiaomi önümüzdeki yıl birden fazla yeni teknolojiyi toplu olarak üretecek. Weibo gönderisi, şirketin aşağıdaki teknolojileri toplu olarak üreteceğini gösteriyor

  • Ekran üstü kamera teknolojisi
  • 200W hızlı şarj teknolojisi
  • Dahili katlanabilir akıllı telefonlar
  • 2K ekranlı akıllı telefonlar

Xiaomi MIX 4 yakın zamanda gelmeyecek

Ayrıca @DigitalChatStation, Xiaomi’nin bu yıl Mi MIX serisine eklemeyeceğini iddia ediyor. “Şimdilik MIX’i beklemeyin, bu seri için seri üretim bilgisi yok” yazısına göre. Xiaomi Mi MIX 3’ün 2018’de piyasaya sürülmesinden sonra, MIX serisinde başka bir akıllı telefon olmadığını hatırlayın. Bu nedenle, yeni bir MIX akıllı telefon konusunda hevesliyseniz, coşkuyu azaltmak akıllıca olabilir.

.

geri çekilebilir lens teknolojisixiaomiXiaomi geri çekilebilir lens teknolojisiXiaomi yeni geri çekilebilir lens teknolojisiyeni geri çekilebilir lens teknolojisi