Xiaomi yarın bir “iyi haberi” duyuracak – Xiaomi Mi MIX 3 lansman tarihi?


Bugün erken saatlerde, Çinli üretici Xiaomi, şirketin yarın bir “iyi haber” yayınlayacağını duyurmak için resmi Weibo koluna geçti. Bu duyuru yaygın spekülasyonlara yol açtı. Şu anda Xiaomi’den gelen en iyi haber, yaklaşan Xiaomi Mi MIX 3 amiral gemisi telefonla ilgili olmalı. Şirketin bu cihaz için yarın bir varış tarihi yayınlaması çok olasıdır, ancak aşırı hırslı bazı arkadaşlar, cihazın şaşırtıcı bir şekilde yarın bizimle buluşacağını düşünüyor (pek olası değil).


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Xiaomi büyük duyurusu - Xiaomi Mi MIX 3?

Xiaomi başkanı Lin Bin, “gerçek tam ekran” olarak adlandırdığı Xiaomi Mi MIX 3’ün ekranını ortaya çıkardı. Ayrıca bu akıllı telefonun Ekim ayında piyasaya çıkacağını, bu nedenle Xiaomi’nin bu yeni makinenin çıkış tarihini yarın açıklayacağını düşünmek ideal olduğunu söyledi.

Bu akıllı telefonun en büyük özelliği neredeyse% 100 ekran oranına sahip olmasıdır. Elde bir ekran tutmak gibi olağanüstü. Xiaomi Teknoloji CEO’su Lei Jun, bu yeni Xiaomi telefonunun kaydırma tipi bir tasarım (oppo FIND X gibi) kullandığını ve ekran üstü parmak izi sensörünü desteklediğini açıkladı. Kayar tip tasarımın avantajı, ön kamera sensörünün ve diğer bileşenlerin ince bir şekilde gizlenerek daha fazla ekran için yer açmasıdır. Şu anda, üreticilerin kamerayı, kulaklığı ve diğer sensörleri ekranın altına gizlemelerine yardımcı olacak bir teknoloji yoktur, bu kayar tip tasarım belki de gerçek çerçevesiz bir telefon için tek çözümdür.

.

xiaomiXiaomi Mi MIX 3