Xiaomi Yarın Bazı Güzel Haberleri Açıklayacak: Mi Max 3?


Kısa bir süre önce Xiaomi, ‘geniş ekranlı bir akıllı telefon …’ yazısıyla resmi olarak bir fotoğraf yayınladı ve yarın iyi haberler olacağını söyledi. Bu yüzden, merakla beklenen Xiaomi Mi Max 3’ün lansman tarihini öğreneceğimizi düşünmek için her türlü neden var.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Aslında önümüzdeki model hakkında her şeyi biliyoruz. Hatta TENAA’dan bile geçti. Yani bu sızıntılardan ve MIIT belgelerinden, Xiaomi Mi Max 3’ün Xiaomi Mi 6X’in büyütülmüş versiyonu olacağını öğrendik. Bu büyütmeler ekrana ve pil kapasitesine ilişkindir.

Önceki sızıntılara göre Xiaomi Mi Max 3, 18: 9 en boy oranına sahip 6,9 inç ekranla donatılacak. Böylelikle bu telefon, bir üst markadan yolumuza çıkan dünyanın en büyük tam ekran akıllı telefonlarından biri olacak.

Bunun dışında, kahramanımız, ağır kullanıcılar için uzun ömürlü bir pil ömrü sağlamak için 5500mAh pil kullanacak.

Donanım ve fotoğraf çekmeye gelince, Xiaomi Mi Max 3’ün bir Snapdragon 636 yongasıyla geldiği ve bunun da 6GB RAM ve 128GB dahili depolama ile eşleştirilmesi gerektiği söyleniyor. Arkada, parmak izi okuyucunun eşlik ettiği 12MP + 5MP çift kamera taşıyacak.

Genel olarak Mi Max 3, Mi Max serisinin önceki modellerinde bulunan en iyi geniş ekran ve büyük kapasiteli pil geleneklerini sürdürüyor. Ama şimdi çift kamera ve daha fazlasıyla birlikte geliyor. Bu yüzden ilgimizi oldukça hak ediyor.

.

Mi Max 3