Xiaomi, Redmi Note 9’u gösterdi ve bununla ilgili ayrıntıları açıkladı


Sosyal ağ Weibo’daki resmi Xiaomi sayfasında, yeni potansiyel çok satan Redmi Note 9 ile doğrudan ilgili olan birkaç yeni resim yayınlandı.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


İlk olarak Xiaomi, ilk olarak Redmi Note 9 akıllı telefonunu yeni bir siyah renkle gösterdi; ayrıca hayranların bu konudaki fikirlerini sordu.

İkinci olarak Xiaomi, Note 9’un büyük bir batarya ile donatılacağını doğruladı; Ayrıca bu fiyat aralığında diğer akıllı telefonlardan daha iyi performans gösterecek. Muhtemelen, büyük bir kapasite ve şarj gücünden bahsediyoruz.

Üçüncüsü, üretici Note 9’un 120 Hz yenileme hızına sahip olduğunu doğruladı; giderek sektörde yeni standart haline gelen; ancak şimdiye kadar nadiren nispeten ucuz akıllı telefonlarda bulundu.

Redmi Note 9’un sunumu yarın gerçekleşecek.

Redmi, Redmi Note 9 5G’nin lansman etkinliğine tuhaf davetler gönderiyor

Xiaomi geçen hafta sessizliği bozdu ve 26 Kasım’da yapılması planlanan bir sonraki sunumunu duyurdu; Redmi Note 9 5G ailesinin bir parçası olacak üç yeni ürünün duyurusuna adanmıştır.

Bu sefer Xiaomi, orijinal olmaya karar verdi ve medyayı gelecek sunuma orijinal bir şekilde nasıl davet edeceğini buldu. Redmi başkanı Liu Weibing davetiyenin fotoğraflarını Weibo’da paylaştı. Anlaşıldığı üzere, gazetecilere, içinde olaya davet ve bir kılıç içeren kutular gönderildi.

Redmi Note 9 5G

Şirket sunumda gerçek bir kılıç gösterisi hazırlıyor olabilir ve kılıçla yapılan ipucunun anlamı resmi etkinlikten sonra netleşecektir; ama çözme girişimleri şimdi bile yapılabilir. Davetiyenin kendisi şöyle diyor:

“Arenada binlerce okul ve binlerce hareket var, ancak büyük kahramanlar benzersiz bir tavsiye istemez. İnsanlara fayda sağlamak için bir vuruşla mükemmelliğe ulaşmak zorundalar. Redmi Note 9, cilalı bir harekettir. 26 Kasım’da sizi kılıçlar hakkında konuşmaya davet ediyoruz. “

Redmi Note 9 5G

Şirketin 26 Kasım’da Dimensity 800U yongası sunacak olan Note 9 5G’yi göstereceği biliniyor; 5000 mAh pil, 6.53 inç FullHD + ekran ve ana sensörün 48 MP olduğu çok modüllü bir kameraya ek olarak.

Xiaomi Mi 10T Lite’ın Çin versiyonu olacak olan Redmi Note 9 Pro da tek bir büyük farkla gösterilecek. Arka yüzdeki ana sensör 64 MP yerine 108 MP çözünürlüğe sahip. Akıllı telefon bir Snapdragon 750G yongası alacak; 4820 mAh pil, 33 W hızlı şarj ve 120 Hz yenileme hızına sahip uyarlanabilir bir ekranın yanı sıra.

.

not 9Redmi Note 9Redmi Note 9 5GRedmi Note 9 ayrıntılarıRedmi Note 9 özellikleriRedmi Note 9 tasarımı