Xiaomi önümüzdeki hafta Mi Mix 2’ler ile ilgili önemli haberleri açıklayacak


Xiaomi’nin Mi Mix 2s’i, şirketin davetlerine göre 27 Mart’ta ortaya çıkacak. Ancak, amiral gemisinin bazı sulu detayları için o kadar beklememiz gerekmeyebilir gibi görünüyor. Xiaomi, Mi Mix 2’ler için önümüzdeki hafta bir gün bir etkinlik düzenleyeceğini Weibo’da duyurdu.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


mi mix 2s etkinliği

Xiaomi’nin etkinlik için neler depoladığını söylememesi çok kötü. Ayrıca, etkinlik için herhangi bir tarih belirtilmedi, bu da önümüzdeki 7 gün içinde herhangi bir zamanda gerçekleşebileceği anlamına geliyor. Beklediğimiz şeyle ilgili olarak, Çin medya kaynakları Xiaomi’nin cihazın bazı temel özelliklerine dair ipucu verebileceğini söylüyor. En önemlisi, tam ekran tasarım ve ekran içi parmak izi teknolojisi en iyi tahminlerimizdir.

En son sızıntı, Xiaomi’nin Mi Mix 2’leri ekran içi biyometrik sensörle Vivo’dan sonra ikinci şirket haline getirebileceğini öne sürdü. Ayrıca Mi Mix 2’leri çok daha çekici hale getirir. Bunun yanında. Sızan görüntüler, Mi Mix 2’nin en iyisi olan neredeyse çerçevesiz tasarımlar gösterdi. Ayrıca Xiaomi, bir Snapdragon 845 yongasıyla telefona takıldı. Bu nedenle, en yeni silikonu orada kullanacağını doğrulayabiliriz.

Bundan önce, Mi 7’nin bir ekran içi parmak izi okuyucusuna sahip olduğu söylendi. Mi Mix 2’lerin diğer özelliklerine gelince, cihazın 8GB + 256GB varyantlı 5,99 inç ekrana sahip olabileceği konusunda spekülasyonlar yaygındır.

Mi Mix 2’lerle ilgili gelişmekte olan olayları yakından izleyeceğimiz için bizi izlemeye devam edin. Mi Mix 2’lerle ilgili tüm sızıntıları kontrol etmek istemeniz durumunda, işte burada.

.

aslanağzı 845mi mix 2sxiaomi