Xiaomi Mi 11 Fiyat Etiketleri Sızdırıldı: Ama Bunlar Nihai Fiyatlar mı?


Xiaomi, Snapdragon 888 ile çalışan bir akıllı telefonu piyasaya süren ilk marka olacak. Bu telefonun satışının özel süresi çok uzun olmasa da, Çin merkezli birinci kademe telefon üreticisi çok fayda sağlayacak. Xiaomi Mi 11’in 28 Aralık’ta resmi olarak ortaya çıkacağını biliyoruz. Ancak JD’de şimdiden bir randevu açmış durumda.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Xiaomi Mi 11

Eh, Xiaomi Mi 11 ve temel özellikleri hakkında çok şey duyduk. Bu bağlamda, Mi 10 premium akıllı telefon pazarındaki ilk girişimse, Xiaomi Mi 11 daha yüksek hedeflere sahip daha güçlü bir cihaz olacak. Mi 10’un yolu açtığını ve Mi 11’in daha güvenli hissetmesi gerektiğini kastediyoruz. Ancak daha güçlü yapılandırma, daha yüksek fiyat etiketi anlamına da gelir.

Xiaomi Mi 11

Bugün, Xiaomi Mi 11’in fiyatını göstermesi gereken bir ekran görüntüsü aldık. Sızan fotoğrafa inanırsak, Mi 11: 8 + 128GB, 8 + 256GB ve 12 + 256GB’nin üç depolama versiyonu olacak.

Ayrıca Xiaomi’nin düz deri versiyonunu da ilk kez Xiaomi Mi 11’e getireceğini öğrendik. Fiyatlar şu şekildedir:

  • Xiaomi Mi 11 8 + 128GB (Duman Moru) – 4500 yuan (688 $);
  • Xiaomi Mi 11 8 + 256GB – 4800 yuan (733 $).

Ancak bu fiyatların nihai fiyatlar olduğundan emin değiliz. 28 Aralık’ta fiyatlar daha ucuz olmalı demek istiyoruz.

Bugün Xiaomi’nin kendi kendine çalışan mağazası doğrudan Mi 11’in arka kamera modülünü açıkladı. Teaser resminden, Mi 11’in lens modülünün daha önce pozlanmış resimlerle tutarlı olduğunu görebiliriz. İki ana lens + bir ikincil lens tasarımı kullandığını kastediyoruz. Ancak lensin belirli parametreleri şu anda bilinmemektedir.

Elbette Xiaomi Mi 11’in satış noktası Snapdragon 888 yongası olacak. Ancak kahramanımızın başka yönlerden de mükemmel performans sağlayacağından emin olun. Diyelim ki, Mi 11 fotoğrafçılık açısından harika olacak. Kendimize çok güveniyoruz çünkü önceki Mi 10 DXoMark listesine 120 gün ve daha uzun süredir hakim. Ayrıca daha sorunsuz bir çalışma sağlayan yeni bir sistemle gelecek.

.

Aslanağzı 888xiaomiXiaomi Mi 10Xiaomi Mi 11