Xiaomi CC9 Duyurusundan Önce Xiaomi Hakkında Üç Güzel Haber


Birkaç saat önce Xiaomi, Beijing Water Cube’da yeni bir ürün lansman konferansı düzenledi ve yeni CC serisi akıllı telefonlarını resmi olarak piyasaya sürdü. Ancak Xiaomi CC9 serisinin duyurulmasından önce şirketin CEO’su üç güzel haberi paylaştı.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


  1. Xiaomi Şirketi, Forbes dergisi tarafından 2019’da Çin’in en yenilikçi 50 şirketinden biri seçildi;
  2. Xiaomi, dünyanın en değerli markaları arasında BrandZ listesinde ilk kez 74. sırada yer aldı;
  3. Xiaomi, 2019 yılında Çin’in dördüncü markası seçildi.

Xiaomi CC9

Xiaomi CC9

Önceki sızıntılar ve resmi açıklamalar nedeniyle Xiaomi ve Meitu işbirliğinden yolumuza çıkması gereken üç yeni modeli öğrendik. Diğer bir deyişle, CC serisi, Xiaomi CC9, CC9e ve CC9 Meitu Custom Edition dahil olmak üzere üç yeni model sunacak. Bu modeller sırasıyla OPPO R serisi, VIVO X serisi ve Huawei Nova serisi ile rekabet edecek şekilde tasarlanmıştır.

Dahası, Xiaomi CC9 ailesi akıllı telefonlarının dört temel satış noktası vardır: 1. Hepsi 3D tam kavisli cam ve amiral gemisi teknolojisi ile birlikte gelir. 2. Her üç modelde de 32MP ön kamera ve 48MP arka kamera bulunmaktadır. 3. Hepsi 7. nesil ekran parmak izi tanımlama teknolojisine sahiptir. 4. Tüm modeller 4030mAh büyük pil ile paketlenmiştir.

Dün Lei Jun, Xiaomi CC9 serisinin Xiaomi Mi 9’un yeniden tasarlanmış varyantı olarak değerlendirilmesi gerektiğini belirten bir açıklama yaptı. Üstelik bu genç müşteriler için yapıldı. Bu nedenle, fiyatı etkilememek için en son Snapdragon çipi ile paketlenmeyecek.

Ayrıca CC9’un çift taraflı Corning Gorilla Glass 5 ile de kaplanan Samsung AMOLED ekranla dolu olduğunu belirtmek gerekir.

ÜZERİNDEN

.

Xiaomi CC9