WhatsApp yakında aynı anda birkaç cihazda çalışmayı destekleyecek


WhatsApp, dünya çapında hala en çok kullanılan akıllı telefon mesajlaşma uygulamasıdır. Ancak teknik olarak rakipler şu anda Facebook yan kuruluşunun çok ilerisindedir. Örneğin, Telegram aynı hesabı birden fazla cihazda paralel olarak kullanma seçeneği sunar. Mesajları gönderdikten sonra bile düzenleyebiliriz, sadece silmeyiz.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


WhatsApp için, bir hesabı gelecekte paralel olarak birkaç cihazda kullanmanın mümkün olacağına dair göstergeler de var – ve ayrıca yalnızca akıllı telefondan alınan mesajlara erişebildiğimiz WhatsApp Web çözümü dışında. onunla bağlantıyı korurken. Artık birçok kullanıcının yıllardır istediği işlev aslında yakında kullanıma sunulabilir.

WhatsApp yakında aynı anda birden fazla cihazda çalışmayı destekleyecek

WABeta Bilgi portalı, WhatsApp’ın Android beta sürüm 2.20.143’te yeni bir özelliği fark etti, bu da aynı hesabı birkaç cihazda paralel olarak kullanma olasılığının şu anda geliştirme aşamasında olduğunu gösteriyor. WhatsApp’ın hatasız hale getirmek için çalıştığı ve herhangi bir yayın tarihi olmadığı anlamına gelir.

Ancak yeni özellik, uygulamanın beta sürümünde henüz herkese açık değildir. Ek olarak, işlev şu anda iOS’ta hala eksik, bu nedenle WhatsApp’ın gerçekten çoklu cihaz özelliğini getirmesi biraz zaman alabilir.

Daha önce, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar dahil olmak üzere birden fazla cihazın kullanımıyla ilgili söylentiler vardı. Özellikle, Apple’ın iPad’i için, uygulamadan ayrı bir uygulama geliştirme aşamasında olabilir. Bu yerel olarak çalışmalıdır. Bu, akıllı telefonun paralel olarak bağlanması gerekmediği anlamına gelir.

Şimdilik, Whatsapp’ın akıllı telefondan bağımsız olarak çalışan masaüstü uygulamaları da sunup sunmayacağını görmek için beklememiz gerekecek. Milyonlarca kullanıcı için çok kullanışlı bir özellik olacaktır.

.

Birden fazla cihazda WhatsappNaberWhatsapp Çoklu Cihaz özelliği