Vivo X60 serisi, 33W hızlı şarj ve Snapdragon 888 çip kullanacak


Bazı Vivo akıllı telefonlar yakın zamanda Çin 3C sertifikasını aldı. DigitalChatStation’a göre bu cihazların model numaraları V2046A, V2047A ve V2059A’dır ve Vivo X60 serisine aittir. Yeni bir rapor, bu serinin 33W hızlı şarj pompası ile geleceğini iddia ediyor. Ayrıca üst model Vivo X60 Pro +, yakın zamanda piyasaya sürülen Snapdragon 888 yongasını kullanacak. Ayrıca sızıntı, bu akıllı telefonun Ocak ayında geleceğini iddia ediyor. Bu, Ocak ayında çok sayıda Snapdragon 888 akıllı telefon göreceğimiz anlamına geliyor. Xiaomi Mi 11, Galaxy S21 serisi ve Vivo X60 serisi bu çipi kullanacak. Lansman tarihleri ​​de Ocak ayında.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Vivo X60 serisi

Rapora göre, X60 serisinin geri kalanı Samsung’un Exynos 1080 yongasını kullanacak. En yeni OriginOS UI ile birlikte gelecekler ve merkezi tek delikli düz ekran kullanacaklar. Bu seri ayrıca arkada bulut düzeyinde bir mikro panel lens ile gelecek. Ayrıca, kamera departmanı 5 eksenli VIS titreme önleyici tasarıma sahip olacak.

Raporlara göre, Vivo X60 Pro + koşu puanı Snapdragon 888 cihazları arasında en yüksek olanı. Bununla birlikte, bu puanlar mühendislik modellerinden alınmıştır ve son sürümde önemli ölçüde değişebilir. Geekbench 5’te tek çekirdekli için 1135 puan ve çok çekirdekli için 3681 puan alıyor.

Vivo X60’ın gerçek görüntüsü, Exynos 1080 ve OriginOS ile çevrimiçi görünür

Geçen ay Çin’deki Exynos 1080 SoC lansman etkinliğinde Samsung, Vivo’yu “stratejik ortak” olarak duyurdu. Bu açıklama, Vivo’nun Exynos 1080 SoC’yi kullanan ilk şirket olacağı yönündeki spekülasyonları ateşliyor. @DigitalChatStation’a göre Vivo X60, Exynos 1080 SoC ile gelecek.

vivo x60

Sızıntılara göre, bu telefon kavisli kenarları olan delikli bir ekran kullanıyor. Delme deliği, bu aygıtın üst orta kısmındadır. ek olarak Vivo X60 serisine yepyeni OriginOS UI da yüklenmiştir. Önceki haberlere göre, işletim sistemi bir taklit tasarımını benimsedi ve tarzını büyük ölçüde değiştirdi.

Yukarıdaki resmin sol tarafındaki telefonda düz ekran ve kırmızı güç düğmesi var. Ayrıca, OriginOS (eğri ekranlı) bulunan Vivo cihazı, kavisli ekrana sahip ikinci görüntüye çok benzer. Şu an itibariyle telefonun da Vivo X60 serisine ait olup olmadığı belli değil. Vivo, geçen yıl Vivo X30 serisini Exynos 980 yongasıyla piyasaya sürdü.

.

vivoVivo X60VIVO X60 Pro +Vivo X60 serisi