Vivo V20 ve Vivo V20 SE, Vivo X50 Tasarımını Daha Düşük Bir Fiyata Sunacak


Vivo, küresel pazarda bir çift yeni akıllı telefon piyasaya sürmeye hazır. İki akıllı telefon Vivo V20 ve Vivo V20 SE’dir. Haftalardır haberlerde yer alıyorlar ve teknik özellikler zaten sızdırılmıştı. Hap şeklindeki bir çentiğe işaret etmelerine rağmen, V20 cihazlarının renderlarını daha önce de görmüştük. Yeni render, bir gözyaşı damlası çentiğine işaret ediyor. Aşağıdaki Vivo V20 serisi tasarımına göz atalım!


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Vivo V20 Tasarımı

Vivo V20 Tasarımı

Cihazın arkasından başlayarak sol üst köşede büyük bir kamera modülü alacağız. Yakın zamanda piyasaya sürülen X50 serisi kamera kurulumuna benziyor. Arkadan bakıldığında, cihaz oldukça kaliteli görünüyor. Bir cam arkası var ve düzgün görünüyor. Vivo, V20’yi öne çıkarmak için degrade renkler kullandı. Cihazın sol alt tarafında, oldukça düzgün olması dışında küçük bir Vivo markası var. Vivo V20’nin renk seçenekleri Yıldızlı Siyah ve Degrade Mavidir.

Ancak, öne geçtiğimizde işler değişir. Cihaz, önden bütçe odaklı bir akıllı telefona benziyor. Bir delikten daha can sıkıcı olan eski bir damla çentiği var. Ancak çentik yalnızca rahatsız edicidir. Çerçeveler ve çene küçük görünüyor. Vivo bir delik çentiği uygulasaydı cihaz çok daha iyi görünebilirdi.

Vivo V20 SE Tasarımı

Vivo V20 Tasarımı

Vivo V20’nin sulandırılmış versiyonu çok benzer. Ancak, kamera modülü artık Vivo V20 SE’de dikey durumda. Bu, diğer birçok yeni telefonda da görülüyor. Aynı zamanda Realme 7 serisi kamera tasarımına benzer. Bununla birlikte, sensörler SE versiyonunda bile üç kalır. SE için renk seçenekleri farklıdır. Vivo V20 SE’yi Oksijen Mavisi veya Yerçekimi Siyahı seçenekleriyle alabilirsiniz.

Ön kısım, üst seviye modele benzer. Bununla birlikte, daha küçük U şeklinde bir çentik ve daha büyük bir çene var gibi görünüyor. Bunun nedeni renderlar olabilir ve nihai ürün farklı olabilir. Ancak özet, Vivo V20 SE’de de tipik bir ekran göreceğinizdir.

Ne bekleyebileceğinizi?

Vivo V20 serisi, 21 Eylül’de Tayland’da resmiyet kazanacak. Spesifikasyonlara göre Vivo V20 serisinin satış noktası kamerası olacak. Bu, Vivo’nun yakında piyasaya çıkacak olan Samsung Galaxy F serisine cevabı olabilir.

Ayrıca Okuyun: SAMSUNG, KAMERA MERKEZİ GALAXY F SERİSİNİ UYGUN FİYATLARLA TANITIYOR

.

Vivo V20Vivo V20 SEvivo v20 se tasarımıvivo v20 tasarımıvivo v20 yorumları