Vivo NEX 3S 5G ve iQOO 3 4G / 5G, üçüncü Android 11 beta güncellemesini alıyor


Vivo, hızlı Android güncellemeleri sağlama konusunda hiçbir zaman en güvenilir şirketlerden biri olmadı. Ancak FunTouch OS 10’un gelişinden bu yana şirket değişmeye başladı. Bu, daha hızlı Android güncellemeleri ve sürekli destek isteyen küresel bir taleptir ve Vivo artık bunu kolayca görmezden gelemez. Realme gibi şirketler, Çinli arkadaşına yazılımın matematiğin önemli bir parçası olduğunu kanıtladı. Android 11’in piyasaya sürülmesiyle birlikte birçok şirket yeni Android sürümü için kendi vizyonları üzerinde çalışmaya başladı. Vivo, şaşırtıcı bir şekilde, akıllı telefonları Vivo NEX 3S 5G ve iQOO 3 4G / 5G olmak üzere iki Android 11 beta sürümünü piyasaya sürdü. Şimdi şirket, Android 11’in Funtouch OS 11’e entegre edilmesiyle birlikte ilerliyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Vivo’nun henüz Android cildi Funtouch OS 11’i açıklamadığını belirtmek gerekir. Şirket, Vivo V20 ve Vivo V20 Pro’nun ortaya çıktığı lansman etkinliğinde bu hafta piyasaya sürüldü. NEX 3S ve iQOO 3 4G / 5G için beta sürümü de her zamankinden daha sessiz. Farkında değilseniz Vivo, yukarıda bahsedilen cihazlar için bir süredir Android 11 beta sürümlerini piyasaya sürüyor. İlk beta Haziran’da, ikinci beta ise Temmuz’da yayınlandı. Şimdi, Eylül ayındayız ve FunTouch OS 11, gerçek Android 11 kararlı sürümünü temel alan ilk betasını aldı.

Vivo’nun hala Android 11 tabanlı Funtouch OS 11 hakkındaki tüm ayrıntıları açıklaması gerekiyor

Funtouch OS 11 ürün yazılımı ile ilgili ayrıntılar oldukça azdır. Vivo, bu ürün yazılımı için mevcut olacak tüm özelliklerin ayrıntılarını henüz açıklamadı. Şirketin Funtouch OS 11 için resmi bir duyuru yapması beklendiğinden önümüzdeki günlerde daha fazla ayrıntı ortaya çıkacağını umuyoruz. Diğer şirketlerin Android arayüzleri için büyük açıklamalar yaptığı bir sefer, Vivo’dan da daha azının gelmesini bekliyoruz. Bununla birlikte, 3S ve IQOO 3 akıllı telefonlar için mevcut olan yapı, geliştiriciler içindir. Bu yüzden şu anda hatalar ve kararlılık sorunlarıyla dolu olabilir. Ortalama kullanıcıların resmi beta programını beklemesi gerekir. Şirket, FunTouch OS 11’in resmi duyurusundan kısa bir süre sonra tekmeleyebilir.

vivo iQOO 3 é oficializado com özellikle oyuncular için bir 5G desteği - TudoCelular.com

Geliştirici beta şu anda Çin ve Hint sürümleri için mevcuttur. İQOO 3’ün hem Hint 4G hem de 5G varyantlarının beta programıyla uyumlu olduğunu belirtmek gerekir. Çin’de ise NEX 3S 5G ve iQOO 3 5G destekleniyor. Şirket önümüzdeki haftalarda herkese açık bir beta yayınlayabilir.

Daha fazla ayrıntı ve hatta indirme bağlantısı için aşağıdaki kaynağı kontrol edin.

.

iQOO 3iQOO 3 4GiQOO 3 5GNEX 3NEX 3Svivovivo iQOO 3vivo NexVivo NEX 3SVivo NEX 3S 5G