Verizon’un LG Wing, 1 Ekim’de 999,99 ABD doları fiyatla başlangıç ​​için ön siparişleri


Bu ayın başlarında LG, LG Wing adı verilen döner ekranlı ve çok beklenen akıllı telefonunu duyurdu. Yeni cihazla birlikte şirket, özellikli telefonlardan akıllı telefonlara döndürme konseptini geri getiriyor. Ayrıca, ikincil ekranı nasıl kullanabileceğimizi de yeniden tanımlıyor. Güncelleme yapılmayan iki hafta aradan sonra, cihaz nihayet 1 Ekim’de ön rezervasyon başlangıcını görecek. Ön sipariş bilgileri Verizon operatöründen geliyor. Beklendiği gibi, artık fiyatlandırma bilgilerine de sahibiz.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


LG Wing ön siparişi 1 Ekim’de Verizon tarafından başlayacak!

Tamamen yeni LG Wing, 1 Ekim’den, yani yarından itibaren Verizon’un Bid Red’i ile kapılmaya hazır olacak. Tamamen yeni iki ekranlı akıllı telefon 999.99 $ fiyat etiketi ile gelecek. Gerçek fiyatlandırmanın önceki sızıntıyla aynı çizgide olduğunu belirtmekte fayda var. Beklendiği gibi, Verizon’un sunacağı birkaç teklif var.

LG Wing
Kaynak: TechRadar

İlgilenen ön rezervasyon yapanlar, 24 aylık taksitle gidebilir ve bu da ayda 41,66 ABD doları ödemenizi sağlar. Bir satır eklerseniz, takas için uygun bir cihaz kullanırken, seçili Sınırsız planlarda 750 $ ‘a kadar indirim alabilirsiniz. Numaranızı operatöre taşır ve LG Wing satın alırsanız 250 $ ‘a kadar Verizon hediye kartı alırsınız. Son olarak Verizon, mevcut müşteri takas özelliği olan Wing akıllı telefonunu satın aldığında da 500 $ ‘a varan indirim sunuyor. Son teklifin belirli Sınırsız planlarla gittiğinizde olduğunu belirtmekte fayda var.

Verizon ön rezervasyonu başlatırken, yakında daha fazla taşıyıcının davayı takip etmesini bekliyoruz. Ayrıca, LG Wing’in ön rezervasyonunun da önümüzdeki haftalarda daha fazla bölgeye ulaşması bekleniyor. Herhangi bir şey olduğunda, okuyucularımızı güncel tuttuğumuzdan emin olacağız.

Özellikler, özellikler

Hatırlamak gerekirse, LG Wing, 1080 x 2460 piksel çözünürlüğe sahip 6,8 inç AMOLED birincil ekrana sahip. Cihaz ayrıca 1080 x 1240 piksel çözünürlüğe sahip daha küçük bir 3,9 inç ikincil panele sahiptir. Cihaz, 8GB RAM ve 128GB dahili depolama ile eşleştirilmiş Snapdragon 765G yonga seti üzerinde çalışıyor. Optikler için, 64MP birincil sensör, 13MP ultra geniş lens ve döndürme modu için başka bir 132MP ultra geniş atıcı içeren üçlü bir arka kamera modülü vardır.

Özçekimler ve görüntülü arama için, açılır mekanizmalı tek bir 32 MP ön nişancı var. Bunların tümü, içinde paketlenmiş 4.000 mAh pil ile desteklenmektedir. Cihaz aynı zamanda en son Android 10 işletim sisteminde de çalışıyor.

.

LGLG kanat fiyatıLG WingLG Wing ön siparişiLG Wing özellikleriVerizon