Verizon, Yahoo Mobile ZTE Blade A3Y Akıllı Telefonunu 50 Dolara Çıkardı


Yahoo’nun akıllı telefon işi şu anda ABD operatörü Verizon’a aittir. Operatör ayrıca Yahoo markalı bir akıllı telefon başlattı. ZTE ile işbirliği içinde bir üründür. Telefonun adı Blade A3Y.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Anladığınız gibi, Yahoo, bu tür hareketlerle, bu yıl Mart ayında başlattığı Yahoo Mobile hizmetini zorlamayı hedefliyor. Akıllı telefon 5,45 inç HD ekrana, 2 GB RAM ve 32 GB depolama alanına sahiptir. Arka tarafta bir parmak izi sensörü de bulabiliriz. Ancak telefon aynı zamanda yüz kilidini de destekler. Elbette akıllı telefon Android 10’da çalışıyor. Ancak, tüm temel özellikleri tanıyalım.

Yahoo Mobile ZTE Blade A3Y

Yahoo Mobile ZTE Blade A3Y Özellikleri ve Fiyatı

Resmi tanıtıma göre, Yahoo Mobile ZTE Blade A3Y 5.45 inç HD (720 × 1440) FullVision ekrana sahip. 18: 9 en boy oranına sahiptir. Telefonun içinde dört çekirdekli bir MediaTek Helio A22 SoC bulunuyor. 2GB RAM’in yanı sıra 128GB’a kadar genişletilebilen 32GB depolama alanı da var. Pil kapasitesi 2.660mAh’dir.

Fotoğrafçılık açısından, Yahoo Mobile ZTE Blade A3Y, 8 megapiksellik tek bir arka kamera, ancak iki LED flaş ile birlikte gelir. Karşı tarafta 5 megapiksellik bir sensör var. Telefon 5,77 × 2,79 × 0,38 boyutlarında ve 161,8 gram ağırlığındadır.

Yahoo Mobile ZTE Blade A3Y

Tüm bu özelliklere baktığımızda, Yahoo Mobile ZTE Blade A3Y’nin birkaç çekici özelliğe sahip düşük kaliteli bir telefon olduğunu söyleyebiliriz. Ama fiyatı çok düşük. Yahoo Mobile ZTE Blade A3Y 50 dolara mal oluyor ve sınırsız konuşma süresi, metin ve 4G LTE verisi sunuyor. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu telefon yalnızca Verizon kanalları üzerinden kullanılabilir. Telefonu satın alanlar, reklamsız Yahoo Mail Pro’ya da sahip olacaklar. İlginç bir şekilde, mobil erişim noktası kullanımına izin veriyor. Ancak bir seferde bir kullanıcı ile sınırlıdır ve hız 5 Mbps’de sınırlandırılmıştır.

Yahoo Mobile

Mart ayında Verizon, yeni Yahoo alt markasını duyurdu. Verizon Media CEO’su Guru Gowrappan, “Şirket, müşterilerinin istediği Yahoo hizmetlerine dayalı olarak sunduğu avantajları zamanla artırabilir” dedi. Yahoo Mobile ZTE Blade A3Y dışında, Yahoo Mobile, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro ile de kullanılabilir. Hizmet, Kasım ayında iPhone 12 Pro Max ve iPhone 12 Mini ile sunulacak.

.

VerizonYahoo Mobile ZTE Blade A3YYahoo!