VeePN İncelemesi: gizliliğinizi korumanın hızlı ve güvenilir yolu


İnternet gizliliği bugünlerde her yaştan insan için artan bir endişe haline geliyor. Ne de olsa bugün internet kesinlikle cazibesine sahip bir yer, ama aynı zamanda bir dizi dezavantajı da beraberinde getiriyor. Şirketler, bize oldukça alakalı reklamlar sunmak için web sitelerindeki davranışımızı izler. Yetkililer indirmekte olduğumuz torrentleri takip ederken, bazı yayın hizmetleri (Netflix ve Spotify gibi) ülkemizde tam olarak kullanılamayabilir!


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Öyleyse kendimizi yukarıdaki tüm tehlikelerden nasıl koruyabiliriz ve aynı zamanda VPN teknolojisinden nasıl yararlanabiliriz? Merak etmeyin, çünkü orası VeePN devreye giriyor. Temelde şifrelenmiş bir kanal aracılığıyla internete bağlanmanın bir yolunu sağlayan ve verilerinizin üçüncü şahıslara maruz kalmasını sınırlayan hızlı ve güvenilir bir hizmet olduğunu kanıtlamıştır.

Her VPN hizmetinin doğası oldukça basittir. Hizmeti kullandığınızda yalnızca siz ve VeePN sunucusu dijital etkinliğinizi görebilir. Spesifik hizmet, bugün piyasadaki hemen hemen her işletim sistemi için uygulamalarla tam donanımlı olarak gelir: iOS, Windows, Mac, Android ve Linux çözümleri her tür kullanıcı için mevcuttur ve bunların ilk kurulumu çok kolaydır. Hizmet, Chrome / Firefox / Opera tarayıcılarında kullanılabilir ve hatta İnternet yönlendiricinize yüklenebilir!

VeePN: mevcut fiyatlandırma planları

Şu anda VeePN tarafından sunulan ve aşağıda listelenen dört premium plan vardır (her planda 10 ücretsiz slot vardır).

 1. Aylık 10,99 $ için bir aylık plan.
 2. Aylık 5,83 $ için bir yıllık plan.
 3. Tek bir ödeme olarak 87,62 € için beş yıllık plan.
 4. Tek bir ödeme olarak 175,25 € için ömür boyu plan.

Peki nasıl çalışıyor?

Windows 10 üzerinde çalışan dizüstü bilgisayarımızda VeePN hizmetini test ettik ve dürüst olmak gerekirse, kurulumu oldukça kolaydı! Sadece https://veepn.com/ adresinden giriş yapın ve hesabınızı oluşturduktan sonra Windows uygulamasını indirebilirsiniz. Bu, yazılımı sisteminize otomatik olarak indirmeye başlayacaktır.

Yazılım yüklendikten sonra, sadece konumu veya sunucuyu seçin. Uygun konumu seçtikten sonra, işlevselliğini AÇMAK için VPN etkinleştirme simgesine tıklayın. Ve bu kadar. Artık dinlenmek size bağlı, yakındaki ülkeyi seçerek yakındaki herhangi bir sunucuyu seçebilir veya tersini yapabilirsiniz!

VeePN

VeePN: Artıları ve Eksileri

Bakın, hemen çıkıp söyleyeceğim, VeePN piyasadaki en iyi VPN hizmetlerinden biridir, ancak hemen hemen her şeyde olduğu gibi burada da artıları ve eksileri vardır. Öyleyse onlara hızlıca bir göz atalım:

Artıları:

 • Güvenli bağlantı.
 • Güvenli gezinme ve gezinme.
 • Harika 7/24 sohbet ve e-posta destek ekibi.
 • Sınırsız bant genişliği.
 • 256 bit askeri düzeyde şifreleme.
 • Kolay kurulum ve yapılandırma.
 • Her cihaz için mevcut uygulamalar.
 • Wi-Fi Güvenliği.
 • Küresel İnternet erişimi.
 • Kişisel verilerinizin potansiyel bilgisayar korsanlarına sızmasına karşı koruma.
 • GEO kısıtlamalarının üstesinden gelmek.
 • Dijital gizlilik.

Eksileri:

VeePN hizmeti hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, şu adrese gidin: resmi web siteleri:

VeePN’in resmi web sitesini ziyaret edin

.

güvenli internetVeePNVPN