URIKAR AT1 incelemesi: Entegre AI çipli en iyi masaj tabancası


Arıza
Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Göreceğiniz gibi, Urikar AT1’den bahsettiğimizde, bulabileceğiniz en etkili ve keyifli masajları sunmak için kalitenin empoze edildiği bir cihaz hakkında konuşuyoruz. Her detayı, hemen size ait olabilecek benzersiz bir masaj tabancasını şekillendirmek amacıyla uygulandı.

Egzersizden önce veya sonra kaslarınızı derinden uyarmak için masaj tabancası ideal bir yardımcıdır. Evde veya dışarıda iyi bir antrenmandan sonra etkili bir şekilde toparlanmanıza yardımcı olacak mükemmel bir ürün. Giderek daha fazla insan masaj tabancaları kullanıyor. Bu cihazların avantajları çoktur, örneğin krampları önlemeyi, kas ağrısını azaltmayı, antrenmana gitmeden önce kasları harekete geçirmeyi veya yaralanma sonrası rehabilitasyon sürecini hızlandırmayı mümkün kılar. Bu tür bir cihaza yatırım yapmak istiyorsanız, Urikar AT1’in şu anda mevcut olduğunu ve oradaki en iyi çözümlerden biri olduğunu bilin.

NS Urikar AT1 dakikada 3600 vuruş, 8 hız seviyesi ve 30 kg’lık bir kuvvet sunar. Bu cihazın ana avantajı, AI’nın varlığıdır. Otomatik mod sayesinde masaj yapmak istediğiniz yeri size tavsiye eder ve masaj tabancasını önceden yapılandırır. Ayrıca cihaz, her bir masaj başlığını otomatik olarak tanır. Bu, masaj yapılacak alanları doğrudan cihazın ekranında görüntülemenize, ancak her şeyden önce her farklı kullanım için önceden yapılandırılmış ayarlara sahip olmanıza olanak tanır.

Urikar resmen kuruldu Colorado, ABD Urikar, 2019 yılında, kullanıcı odaklı bir akıllı gösterge panosunu ve harekete uyum sağlayan bir masaj hızını vurgulayan, dünyanın ilk yapay zeka destekli masajını üretti. Urikar, kuruluşun başlangıcından sadece beş yıl sonra 1 milyarı aşan yıllık satışlara ulaştı. Kas ağrılarını en aza indirgemekle birlikte daha sağlıklı, yönetilebilir alışkanlıklar geliştirmek için Urikar, en güncel teknolojik gelişmelerle güncel kalır.

Ana Özellikler

 • Masaj başlığı tanıma özelliğine sahip ilk AI destekli akıllı masaj tabancası
 • Kendinden uyarlamalı masaj hızına sahip kızılötesi insan vücudu indüksiyonu
 • NFC destekli derin doku masajı
 • 8 vitesli seviyeler
 • Yanıp sönen solunum ışığı çok teknolojik görünmesini sağlar
 • Masaj hızları, masaj süresi, pil seviyesi, kullanımda olan masaj başlığı ile akıllı ekran.
 • 49dB kadar düşük çalışma gürültüsü ile sorunsuz çalışır
 • 2600mAh pil, 10 saate kadar dayanmasını sağlar
 • 6 değiştirilebilir masaj başlığı
 • 65W fırçasız motor, 16 mm’ye kadar derin kaslara nüfuz eder

kutudan çıkarma

Urikar AT1 masaj tabancası kaslarınıza sağlık getirir

Masaj tabancaları olarak da bilinen vurmalı tabancalar, titreşimler yoluyla ağrıyı ve/veya kas gerginliğini giderebilir. En yeni modellerden biri olan Urikar AT1, sıradan bir vurmalı silahın aksine, kullanıcı deneyimini iyileştirmek ve daha anında faydalar elde etmek için yapay zekanın avantajlarını da masaja katıyor. Artık satın alınabilir ve daha kesin bir fikir edinmek için aşağıda teknik özelliklerine göz atabilirsiniz.

Urikar AT1, masaj başlığını taktığınız anda hemen tanımasını sağlayan ve optimal bir masaj için küçük dokunmatik LCD ekranda eksiksiz talimatlar sağlayan bir çipe sahiptir (nerede, hangi hızda ve ne kadar süreyle vb.). Ek olarak, kızılötesi sensör, cihaz ile vücudun bir kısmı arasındaki mesafeye göre vurma hızının akıllı bir şekilde uyarlanmasını sağlayarak pil ömrünü büyük ölçüde uzatır.

Patentli QuietPower 2.0 teknolojisini kullanan profesyonel düzeyde 65W fırçasız bir motorla güçlendirilen AT1, yaklaşık 30kg kuvvet, 16mm genlik ve 3600rpm’ye varan hızlar sunar. Altı farklı şekilli silikon masaj başlığı ve ergonomik dörtgen sap sayesinde, vurmalı tabanca kuadriseps, kalça ve addüktör gibi küçük ve büyük kas gruplarına uygulanabilir, dolaşımı uyarır ve egzersiz sonrası toparlanmayı hızlandırır. Urikar AT1, tek şarjla 10 saat sürekli kullanım ve ardından günde 15 dakikalık uygulama ile haftalarca kullanım için 2600 mAh şarj edilebilir lityum pile sahiptir.

Rakiplerine kıyasla AT1 sadece daha etkili değil, aynı zamanda sürtünme katsayısını ve dolayısıyla gürültüyü %30’a kadar azaltan grafen kaplama sayesinde daha sessiz. Ayrıca küçük ve hafiftir (sadece 1,2 Kg ağırlığındadır), böylece çantanıza zorlanmadan koyabilir ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Urikar AT1: AI ile kişisel bir perküsyon masajı

Etkili bir çalışma yapmak için, öncelikle vücudun tüm bölümlerinin aynı bakıma ihtiyacı olmadığını ve kasların nasıl yerleştirildiğini anlamalısınız, bu nedenle AT1’in vücudun bir kısmını bulmak için AI ve kızılötesi ile bir çip vardır. yerleştirildi ve yapılacak masaj nedir.

Alan izlendikten sonra QuietPower 2.0 teknolojisine sahip motor, 16 milimetre genlik ile dakikada 3.600 vuruşa ulaşabilen bir yoğunlukta işini yapıyor. Genel bir kural olarak kullanılan masaj aletlerinden %80 daha fazla derinliğe ulaştığı hesaplanmıştır.

Urikar AT1’i içeren LCD ekran sayesinde, listelediğimiz tüm özellikler kullanıcının erişimindedir. İçinde bilgileri okuyabilir ve masajın yoğunluğu, süreceği süre, alan vb. gibi özellikleri yapılandırabilirsiniz.

O andan itibaren, masaj, kaslar ve beyin için rahatlatıcı bir aktivite olacak ve Urikar’ın tabancayı grafen ile kaplarken, darbeyi ve gürültüyü rekabete kıyasla %30 oranında azaltmak için özel çaba sarf ettiği bir şey. Masaj tabancasının hafifliği ile birleşen bu sessiz çalışma, AT1’i bulunabilecek en konforlu ve keyifli modellerden biri haline getiriyor.

Urikar AT1 evde kullanabileceğiniz, antrenman sonrasında da nerede olursanız olun, tatil veya iş gezilerinde yanınıza alabileceğiniz bir cihazdır. Kaslar asla dinlenmez ve bazı durumlarda sahip oldukları rahatsızlık her zaman devam eder, bu yüzden istediğiniz zaman yanınızda olacak bir tasarıma sahiptir.

Urikar AT1 VS Rakipleri

AT1’i öne çıkaran en önemli özellik gürültü seviyesidir. AT1, sürtünme katsayısını büyük ölçüde azaltabilir ve minimum gürültü üretirken etkileyici derecede yüksek performans sağlayabilir. Rakiplerine göre geneli %30’dan fazla azalttı. Ayrıca AT1 küçük ve hafiftir, yalnızca 1,2 kg ağırlığındadır, çantanıza koyabilir ve her yere götürebilirsiniz.

Bu masaj tabancası herkes için uygundur, ister sürekli kas ağrıları ve ağrıları ile uğraşan bir sporcu olun, ister “metin boynu” ile mücadele eden sıradan bir kişi olun, ya da evde kendi gerginliğinizi atmak istiyorsanız, kesinlikle en iyi seçiminizdir. Değişen yoğunluk ve açıklayıcı masaj başlıklarının kullanım kolaylığı, esnekliği ve basitliği, AT1’i her yönden 5 yıldızlı bir ürün haline getiriyor.

Masaj Tabancasını Doğru Şekilde Kullanmak

 1. Ağrı noktalarını bulun (düşük vitesle parlatma).
 2. 1. adımdan sonra ağrı noktasına çok sert basmayın. Masaj tabancasını asılı bir konumda tutun, ardından yaklaşık bir dakika boyunca ağrılı noktaya vurun.
 3. Hızı ayarladıktan sonra, gevşeme yoğunluğunu artırmak için vitesi artırın veya daha küçük kafaları değiştirin. Gerekirse daha fazla rahatlayın.
 4. Tamamen gevşedikten sonra, istediğiniz kas üzerine 5 ila 10 dakika vurun.

Kullanılabilirlik ve fiyat

Böylece ÜRİKAR AT1 aracılığıyla satın alınabilir şirketin resmi sitesi, son lansmanı için promosyon indiriminden yararlandığı yer. Normal fiyatı 269,99 dolar ama sadece 229,99 $ Amazon’da.

Gördüğünüz gibi, Urikar AT1 hakkında konuştuğumuzda bulabileceğiniz en etkili ve keyifli masajları sunmak için kaliteli bir cihaz hakkında yapıyoruz. Şu anda sizin olabilecek benzersiz bir masaj tabancasını şekillendirmek için her bir detay burada.

Urikar AT1’İ SATIN AL