Ulefone Armor 10 5G, son fabrika testinde tüm zorlukları geçti


Yeni 5G sağlam akıllı telefon Ulefone Armor 10 5G şu anda sıcak bir satışa sunuldu ve yapımcılar tüm telefonların kapsamlı bir şekilde test edilmesini sağlıyor. Telefonun sağlam yapısı nedeniyle testlerin çok titiz olması gerekiyor. Armor 10 5G’nin gerçek dayanıklılığını ve sağlamlığını kanıtlamak için doğrudan şirketten ayrıntılı bir video aldık. Öyleyse bir kontrol edelim.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Videoda görebileceğiniz gibi, Ulefone Armor 10 5G, hazır sayılmadan önce 200.000’den fazla test örneğinden geçmek zorundadır. Testler arasında 1.5m yönlü düşürme testi, düğmelere basma testi, çeşitli ağırlıklarda top çarpma testi, ekran dokunma testi, USB dayanıklılık testi, yumuşak pres testi, yüksek / düşük sıcaklık testi, kum ve toz testi, hava sızdırmazlık testi ve çok daha fazlası yer almaktadır. Test cihazı, cihazın sağlamlığını tüm yönleriyle doğrular ve istenen kalitenin orada olduğundan emin olur.

Telefon, IP68 / IP69K / MIL-STD-810G koruma sınıflarıyla sertifikalıdır ve ultra hızlı 5G bağlantısı sunar. Ayrıca 8GB RAM ve 128GB ROM, 64MP dörtlü kamera, 6.67 inç Tam Görünüm ekran, 15W kablosuz şarjlı 5800 mAh pil, Google Pay destekli NFC ve çok daha fazlasını içerir. Oldukça sağlam özelliklere sahip, çok yönlü, sağlam bir cihazdır.

Banggood sıcak satışları, Ulefone Armor 10 5G’ye 399,99 $ gibi çok uygun bir fiyata sahip. Ve ilk 700 alıcı da ücretsiz bir Ulefone akıllı saat alacak. Bu özel teklif 13 Aralık’ta sona erecekinci. Resmi haberlere göre cihazlar halihazırda seri üretimde olduğu için siz sipariş verir vermez kargoya verilecektir. Teslimat süresinin dışında ek bekleme süresi yoktur. Resmi web sitesinde Ulefone Armor 10 5G hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

.

fabrika testisağlamUlefoneVideoZırh 10 5G