Ulefone, 3 yeni akıllı saat modelinin yanı sıra bir hediye sunuyor

Ulefone, 3 yeni akıllı saat modelinin yanı sıra bir hediye sunuyor, Mobil Destek

İnsanlar zindelik ve sağlığa daha fazla önem verdikçe, üreticiler formda kalmaya yardımcı olacak yeni cihazlar üretmeye çalışıyor. Ve Ulefone bir istisna değildir. Bugün Ulefone, resmi mağazası aracılığıyla sırasıyla Ulefone Watch, Ulefone Watch GPS ve Ulefone Watch Pro olarak adlandırılan 3 farklı akıllı saat modelini piyasaya sürdü. Onlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için ayrıntılı özellikleri kontrol edelim.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz. Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.

Yeni başlayanlar için, üç fitness takipçisi de endüstri lideri 5ATM su yalıtımını destekliyor. Sadece su sıçramasına dayanıklı değildir, aynı zamanda yüzme dahil düşük hızlı ve sığ su aktiviteleri için de uygundurlar.

Ulefone, 3 yeni akıllı saat modelinin yanı sıra bir hediye sunuyor, Mobil Destek

Ulefone İzle & İzle GPS

Ulefone Watch ve Ulefone Watch GPS, her ikisi de gelişmiş bir HX3600 optik sensöre sahiptir ve bu sensör, 24 saatlik kesintisiz yüksek hassasiyetli kalp atış hızı algılaması sağlayabilir. Ayrıca, kadınların adet döngüsünün uyku izlemesini ve kaydını da desteklerler. Ve 1,3 inç TFT renkli ekran bol miktarda alan ve daha fazla bilgi sağlar. İki cihaz arasındaki fark, Ulefone Watch GPS’in yerleşik GPS’ye sahip olması ve 14 spor modunu desteklemesi, Ulefone Watch’un ise yalnızca 9 spor modunu desteklemesi ve GPS’siz olmasıdır.

Ulefone, 3 yeni akıllı saat modelinin yanı sıra bir hediye sunuyor, Mobil Destek

Ulefone İzle Pro

Muhtemelen en iyi Ulefone Watch Pro, daha büyük bir 1,55 inç yüksek sertlikte ekrana sahiptir ve ayrıca dinamik saat yüzlerini destekler. Gerçek zamanlı kalp atış hızı izleme, kan oksijen izleme, uyku izleme ve REM (Hızlı Göz Hareketi) algılama özellikli PPG kalp atış hızı sensörü ile birlikte gelir. Ayrıca basınç değerlendirmesi, nefes eğitimi, kadın sağlığı takibi ve daha fazlası da var. Ve hem iç hem de dış mekan egzersizi dahil 14 spor modu alacaksınız.

Yukarıdaki üç akıllı giyilebilir cihazın tümü, hiçbir mesajı kaçırmamanızı sağlamak için çağrılar ve SMS hatırlatıcıları sunar. Manyetik geçmeli şarj cihazı tasarımıyla şarj etmek de inanılmaz derecede kolaydır.

Ulefone, 3 yeni akıllı saat modelinin yanı sıra bir hediye sunuyor, Mobil Destek

Ulefone resmi mağazasında, Ulefone Watch 39.99 $, Ulefone Watch GPS 49.99 $ fiyat etiketi ile gelir ve Ulefone Watch Pro’yu 54.99 $ karşılığında satın alabilirsiniz. Resmi haberlere göre tüm Ulefone akıllı saat modelleri daha sonra AliExpress ve Banggood’da satışa sunulacak. Ve çekilişe katılabilirsiniz Facebook ücretsiz Ulefone Watch kazanmak için. Ulefone, promosyonda ödül olarak 3 adet Ulefone Saat sunuyor ve kurallar oldukça basit. Öyleyse kontrol edin.

.

akıllı saatbaşlatmakçekilişpromosyonUlefone