Tecno Camon 16, Geliştirilmiş Fotoğraf Deneyimi ile Hindistan’da Piyasaya Sunuluyor


Tecno, gelişmekte olan bir akıllı telefon markasıdır. Ve şimdi hepsi Camon 16’yı Hindistan’da piyasaya sürmeye hazırlar. Şirket, Tecno Camon 16’nın lansmanını Twitter kullanıcı adında yayınladı. Tecno Camon 16 serisi, daha önce Camon 16 Premier’i piyasaya sürdükleri Afrika’da resmiyet kazandı. Ancak görünen o ki, Vanilya Camon 16’yı Hindistan’da göreceğiz. Akıllı telefonun neler sunacağına bakalım.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Numaradan önce bahsetmişken Camon 16 serisinin altında üç akıllı telefon var. Bunlar Camon 16, Camon 16 Pro ve Camon 16 Premier’dir. Üçünden Premier, Afrika pazarına girdi. Diğer iki akıllı telefon ise küresel etkinlik sırasında duyuruldu. Lansman tarihine geçersek, Tecno’nun 10 Ekim’de öğlen 12.00’de Hindistan’da lansmanının onaylanmasını bekliyoruz.

Tecno camon 16

Akıllı telefon şirketi, akıllı telefonunu pazarlamak için Flipkart ile eşleşiyor. Flipkart’taki ürün sayfası zaten yayında. Ancak, teknik özellikleri paylaşmaz. Sayfa, telefon için renk seçeneklerinden birini ortaya koyuyor. Telefon, Gümüş degrade kaplamaya sahiptir. Aynı zamanda cihazın tasarımını da sergiliyor. Ön tarafta, tek bir kamerayı barındıran delikli bir çentik alacaksınız. Arka tarafta dörtlü kamera kurulumu var. Telefonun arka parmak izi tarayıcısı da var.

Şirket, akıllı telefonun herhangi bir temel özelliğini paylaşmadı. Ancak, kamerayı baştan sona alay ediyorlar. 64 megapiksel dörtlü kamera kurulumu var. Şirket ayrıca “AI özellikli Ultra Gece lensi” ni de tanıttı. Fiyat etiketi hakkında konuşursak, 15.000 INR’nin (~ 205 $) altında fiyatlandırılmasını bekliyoruz.

Tecno Camon 16 Premier Özellikler

Akıllı telefon, 90 Hz yenileme hızı ve HDR10 + Desteği ile 6,9 ​​inç IPS LCD panel ile birlikte gelir. Derinlik ve özel video için 64 megapiksel birincil, 8 megapiksel ultra geniş ve çift 2 megapiksel sensörlerden oluşan dörtlü kamera kurulumuyla birlikte gelir. Ön tarafta, çift 48 megapiksel ve 8 megapiksel sensör bulacaksınız.

Camon 16 Premier, Helio G90T yonga seti ile birlikte gelir. Akıllı telefon, 33W hızlı şarjlı 4500 mAh pil alır. Akıllı telefon, bazı tasarım değişiklikleri ile yeniden markalı bir Infinix Zero 8 gibi görünüyor. Bununla birlikte, vanilya Camon 16, sulandırılmış bir versiyon olacak. Camon 16’nın neler sunabileceğini bulana kadar beklememiz gerekecek. Tecno Tecno Camon 16 hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

Ayrıca Oku: IPHONE NOTCH, EN AZ 2 NESİL İÇİN HİÇBİR YERE GİTMİYOR

.

TecnoTecno Camon 16Tecno Camon 16 HindistanTecno Camon 16 Hindistan'da fiyatTecno Hindistan