T-Bao X8S Dizüstü Bilgisayar İncelemesi – Düşük Maliyetli Apollo Gölü Seçeneği!


T-Bao / Civiltop, birkaç dizüstü bilgisayarla tanınan oldukça yeni bir dizüstü bilgisayar üreticisidir, ancak bunlar daha önce dizüstü bilgisayar deneyimine sahip bir ODM’dir. 15.6 ”Apollo Lake dizüstü bilgisayar için 280 USD gibi makul bir fiyat teklifi sundular. Diğer sayısız Apollo Lake dizüstü bilgisayardaki indirimleri düşünmediğinizde iyidir, ancak bunun hakkında daha sonra konuşacağız.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


T-Bao X8S gözden geçirmek

Apollo Lake dizüstü bilgisayar pazarı artık harika ama pahalı (Chuwi Lapbook Air’i okuyun) ile ucuz ve iyi (Chuwi Lapbook 14.1, Jumper EZBook 3 Pro) arasında seçim yapabileceğiniz birçok seçenekle dolu. Ancak, bu dizüstü bilgisayarlar neredeyse yalnızca 14 ”ve daha küçüktür ve 15.6” aralığında hemen hemen hiçbir seçenek yoktur. Güzel, büyük bir ekran isteyenler için düşük maliyetli bir seçenek olan T-Bao’nun X8S’ine girin.

T-Bao’nun düşük maliyetli seçeneği

T-Bao X8S Teknik Özellikler

İşlemci Intel Apollo Gölü N3450
Görüntüle 15.6 × 1920 × 1080 Parlak LCD Ekran
Veri deposu 6 GB
Depolama 64 GB eMMC
İşletim sistemi Windows 10
Kameralar 5MP Kamera
Batarya 8.000 mAh
Fiziksel Boyutlar 32,80 x 22,00 x 1,80 cm, 1,9 kg

Bu inceleme birimini sağladığı için Gearbest’e çok teşekkürler.

T-Bao X8S Donanım

Gövde, hoş olmayan bir pürüzlü dokuya sahip sert, parlak plastikten yapılmıştır. Dizüstü bilgisayar arkadan öne doğru inceliyor ve dizüstü bilgisayarın boyutu 15,6 inç ekran için inanılmaz derecede küçük. Aslında, jilet gibi keskin çerçevelere sahip olan XPS15’e çok yakın, yani bu dizüstü bilgisayarın toplam kapladığı alan gerçekten etkileyici. 1.9kg ile gelen X8S, oldukça ağırdır.Ayrıca geniş bağlantı noktalarına, iki tam boyutlu USB 2.0 bağlantı noktasına ve bir USB 3.0 bağlantı noktasına ve genişletme için bir microSD kart yuvasına sahibiz. Bir mikro HDMI bağlantı noktamız da var, ancak bunun yerine tam boyutlu bir HDMI bağlantı noktası olmasını dilerdim. Yanlarda tam boyutlu HDMI bağlantı noktaları VE daha fazla USB bağlantı noktası, hatta belki bir USB-C veya Microusb bağlantı noktası için de yer vardır.Dizüstü bilgisayardaki menteşe oldukça sert ve iki elin de açmasını gerektiriyor. Ekranı çevreleyen, ekrana bir kayma yanılsaması veren jilet gibi ince çerçevelerdir. Buradaki klavye oldukça ortalama, her tuş başlığı plastikten yapılmış ve yeterli taşıma kapasitesine sahip.

İzleme paneli büyük, oldukça doğru ve çok parmaklı hareketler oldukça iyi çalışıyor.

Flex şehir

T-Bao X8S Görüntüle

Full HD 1920 × 1080 çözünürlüğe sahip 15,6 ”IPS LCD’ye sahibiz ve ekrana bakmak oldukça zevkli. En parlak ekranları değil, yaklaşık 250 nit ile zirveye çıkıyor, ancak bazı iyi renkler, oldukça doygun ve oldukça iyi beyazlar sergiliyor, ancak derin siyahlar kadar değil. Sonuç olarak, doğrudan, güçlü güneş ışığında değil, işi yapacak iyi bir ekran.

T-Bao X8S Ses

Hoparlörler hemen hemen her bakımdan ortalamadır, önce ses seviyesi ortalamadır, çok gürültülü olmaz ve sürekli, yüksek bir gürültü varsa boğulur. Ses kalitesi de ortalama, temel kullanımınız için yeterince iyi, ortalama netlik, ortalama tiz, ancak bas asla derinleşmez veya yeterince gürlemez.

T-Bao X8S Batarya

Dizüstü bilgisayardaki pil ömrü, Apollo Lake dizüstü bilgisayarlar için oldukça karakteristiktir, mAh başına dakika cinsinden diğer dizüstü bilgisayarlarla aynı çizgide yer alır. Ancak, yalnızca 8000mAh bataryaya sahiptir ve bunu büyük bir 15.6 ”ekranla birleştirir ve batarya ömrü ortalamanın altındadır. Chrome kullanarak zamanında 5-6 saat ekran elde ediyorum ve Edge kullandığımdan biraz daha fazla. Dizüstü bilgisayarı şarj etmek yaklaşık 2 saat sürer.

Ortalama pil ömrünün altında

T-Bao X8S Yazılım ve Performans

Etkinleştirilmiş Windows 10’umuz var ve oldukça duyarlı bir eMMC sürücümüz var, bu da dizüstü bilgisayarı daha duyarlı Apollo gölü dizüstü bilgisayarlardan biri yapıyor. 6 gb ram, çoklu görevler için iyidir, ancak darboğaz hala Apollo gölüdür. oyun açısından bazı temel oyunları oynayabilir, ancak yoğun bir şey için 30 fps için 720p’ye düşmeniz gerekir.

T-Bao X8S Bağlantı

Bağlantı açısından, çift bantlı WIFI yok, ancak normal WIFI’ın alımı ve hızı aslında oldukça iyi, Bluetooth iyi çalışıyor ve bağlantı noktaları oldukça hızlı aktarım hızlarına sahip.

T-Bao X8S Karar

Bu dizüstü bilgisayar mükemmel değil, en büyük başarısızlığı yapı kalitesi olacaktır. Plastikten yapılmış büyük bir 15,6 ”dizüstü bilgisayarın çok fazla esnekliğe sahip olması kaçınılmazdır ve bunda da vardır. Geniş ekranı ve biraz yetersiz bataryası nedeniyle ortalamanın altında pil ömrüne sahip, ancak dizüstü bilgisayarın geri kalanı iyi durumda. T-Bao X8S, satışta bulamazsanız 280 USD’ye satın alınabilir ve bu fiyata, düzenli olarak 250 $ ve altında bulunabilen daha küçük Jumper EZBook 3 Artıları gibi daha iyi seçenekler vardır. Bununla birlikte, bu dizüstü bilgisayar kısa süre önce piyasaya sürüldü ve Geekbuying’de 209 dolara satılıyor, bu da onu, özellikle bugünlerde nadir görülen 15,6 inçlik bir dizüstü bilgisayar için mutlak bir anlaşmanın çalınması haline getiriyor.

İndirimli olduğunda büyük değer

T-Bao X8S Fotoğraf Galerisi

.

gözden geçirmekT-BaoX8S