SwiftKey, Microsoft Swiftkey Klavyesi olur ve yeni özellikler ekler


SwiftKey’in satın alınmasından dört yıl sonra Microsoft, adını popüler klavye uygulamasına ilk kez ekliyor. Ayrıca şirket, Emoji 12.0 için destek ekliyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


SwiftKey, Microsoft tarafından 2016 yılında satın alındı. Uygulamanın pek çok hayranı Microsoft’tan büyük değişikliklerden korkarken, Microsoft SwiftKey’in beta sürümünü Microsoft SwiftKey Klavye olarak yeniden adlandırdığı için uygulama şimdiye kadar neredeyse aynı kaldı. Ek olarak, uygulama Emoji 12.0 için destek alır. Yeni görev çubuğu değişmeden kaldı.

Bu ad değişikliği, ayarlarda yapılan birkaç küçük değişikliğin ardından, klavye uygulamasında tanınabilirlik açısından Microsoft’un yaptığı en büyük değişikliktir. Ad değişikliği henüz Play Store’da değil, uygulamanın kendisinde görünür. Hala Beta’da olsa da, yeni ad uygulamanın çoğu yerinde görülebilir.

Emoji 12.0, karışık tenli çiftler, işitme cihazları, rehber köpekler, protez veya robotik kollar ve çok daha fazlası gibi Android kullanıcılarına yeni emojiler getiriyor.

Play Store’daki açıklamada Microsoft, adın değiştirildiğini, ancak SwiftKey’in hala “bildiğiniz ve sevdiğiniz” klavye olduğunu belirterek kullanıcıları rahatlatır. Şirketin sözünü tutmasını ve Sunrise Takvim’de olduğu gibi zamanla fişi çekmemesini umuyoruz.

NE VAR NE YOK

  • SwiftKey’in yeni bir adı var – artık Microsoft SwiftKey Klavyesiyiz. Merak etmeyin, hala bildiğiniz ve sevdiğiniz klavyenin aynısı
  • Çeşitli yeni tasarımların sunulduğu Emoji 12.0 için destek ekledik – bazı örnekler şunları içerir: flamingo, su samuru, rehber köpek, tembel hayvan, beyaz kalp, el ele tutuşurken karışık ten tonları ve cinsiyet dahil bir çift. SwiftKey emoji panelinizi açtığınızda yeni emojiye erişebileceksiniz. Not: Onları görmek için Android 10 (veya üstü) bir cihaza ihtiyacınız var.

.

Android klavyehızlı anahtarmicrosoftMicrosoft Swiftkey Klavye