Surface Duo, USB-C bağlantı noktasının yakınındaki çok ince plastik nedeniyle çatlıyor


Microsoft Surface Duo akıllı telefonun son derece tartışmalı olduğu ve birçok sıradan kullanıcının görüşüne göre çok pahalı olduğu ortaya çıktı. Görünüşe göre hala yeterince güçlü değil.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Akıllı telefonun her bir yarısının gövdesi çok ince ve aynı zamanda plastik. Ve bu, aşağıdaki resimlerde neyin yakalandığına yol açabilir.

Birkaç Surface Duo sahibi USB-C bağlantı noktasının yakınında zaten çatlaklarla karşılaştı – burası plastiğin son derece ince olduğu yerdir. Birisinin şarj cihazını bağlarken bir kasası çatlamış, biri cebine yeni koymuş.

Ne yazık ki, şu ana kadar Microsoft için sonuçlar hayal kırıklığı yaratıyor. Birincisi, akıllı telefon daha yeni satışa çıktı. İkincisi, çok pahalı ve spesifiktir, bu da talebin çok mütevazı olduğu anlamına gelir. Üçüncüsü, birkaç kullanıcı sorunla zaten karşılaştı. Bütün bunlar, sorunun çok ciddi olduğunu ve Surface Duo sahipleri için bununla karşılaşma şansının çok yüksek olduğunu gösteriyor. Ne yazık ki, Microsoft’un neden bunu önceden görmediği ve davanın en azından bir kısmını metalden yapmadığı tamamen belirsiz.

Microsoft Surface Duo özellikleri

  • 5,6 inç (1800 × 1350 piksel) AMOLED 4: 3 tek PixelSense Ekran, 401 PPI, 8,1 inç (2700 × 1800 piksel) AMOLED 3: 2 Açıkken ekran, Corning Gorilla Glass koruması
  • Çift ekran deneyimi için optimize edilmiş Qualcomm Snapdragon 855 Mobil Platform
  • 6GB LPDDR4X RAM, 128GB / 256GB (UFS 3.0) dahili depolama
  • Android 10
  • Bir eSIM ve bir Nano SIM
  • Yana monte edilmiş Parmak İzi Sensörü
  • Ön ve arka için optimize edilmiş f / 2.0 diyafram açıklığına sahip 11 MP kamera, PDAF, LED Flaş, 60 fps’de 4K video kaydı
  • 4G LTE, Wi-Fi 802.11ac (2.4 / 5GHz), Bluetooth 5.0, GPS / GLONASS, USB-C üzerinden DisplayPort
  • 3577 mAh (tipik) 18W hızlı şarjlı çift pil

Microsoft Surface Duo, Glacier renginde, 128 GB depolama sürümü için 1.399.99 $ fiyatla geliyor. 256GB depolama sürümü 1.499.99 dolara mal olur. Artık MicrosoftStore, AT&T ve BestBuy üzerinden sipariş verilebilecek ve 10 Eylül’den itibaren satışa çıkacak.

Surface Duo: Microsoft 3 yıllık güncelleme sözü veriyor

Microsoft, önümüzdeki üç yıl içinde ürününün güncellemelerini yayınlamak için Samsung ve OnePlus’ın liderliğini takip etmeyi planladı. Bu cihaz için, cihaz desteğinin söylenmemiş kuralından yalnızca ilk iki yıl kurtulmak için üç büyük güncelleme sözü verildi. Bu eğilim hayranları memnun ediyor çünkü birçok şirket, özellikle bir Android sürümünden daha yeni bir sürüme geçiş olmak üzere bir yıllık güncelleme bile sağlayamıyor.

Surface Duo

Şirket, Android Authority de dahil olmak üzere birçok haber kaynağına verdiği sözü açıkladı. Web sitesi bunun doğru pozisyon olduğunu düşünüyordu – sonuçta, akıllı telefonun 1.400 dolar olduğu tahmin ediliyor ve potansiyel alıcılar bu tür yatırımlardan en iyi şekilde yararlanmak istiyor.

Şu anda bunların sadece kelimeler olduğunu anlamalısınız ve hiç kimse güncellemelerin zamanında yayınlanacağına ve ayrıca bazı yeni işlevler getireceğine dair söz vermiyor, ancak yine de, kendisi için sürekli olarak bir isim oluşturmuş bir şirketten sözler alıyor. (en başarılı olmasa da) güncellemeler bir şeye değer.

.

Microsoft Surface DuoSurface DuoSurface Duo akıllı telefonSurface Duo sorunlarıSurface Duo tasarımıYüzey Duo çatlakları