SoundPEATS TruePods Gerçek Kablosuz Kulaklık İncelemesi: En İyi Kalite


AirPods’un Apple tarafından piyasaya sürülmesinden bu yana, TWS (True Wireless Stereo) kulaklıkları hızla popülerlik kazanmış ve hızla hareket halindeyken ses dinlemek için en yaygın cihaz türlerinden biri haline gelmiştir. Günümüzde, teknolojinin hızlı ilerlemesi sayesinde, birçok TWS kulaklık, uygun fiyatlarla oldukça şaşırtıcı bir kullanıcı deneyimi sunabiliyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Bugün en son haberleri kontrol edeceğiz SoundPEATS TruePod’lar şimdi etrafta perakende. Para için iyi bir değer sunabilecekler mi? Tam incelemede öğrenelim!

Özellikler ve Özellikler

  • En son Bluetooth 5.0
  • Gelişmiş dokunmatik kontrol
  • Her kulaklıkta çift mikrofon
  • 20 saat uzatılmış eğlence
  • Biyolojik diyafram gelişmiş ses

Ambalaj

SoundPEATS TruePods True Wireless Earbuds İncelemesi

SoundPEATS TruePod’lar çok basit siyah bir ambalajla gelir. Üst kısmı kaldırdığımızda, içinde kulakiçi kulaklıkları bulduğumuz kulaklık çantasına hızlı bir şekilde bakarız. İki ana teknoloji parçasının yanı sıra, bir USB şarj kablosu ve yedek bir çift kulaklık ucu da buluyoruz.

Tasarım

SoundPEATS TruePods True Wireless Earbuds İncelemesi

İki kulaklığın tasarımı kesinlikle süper yenilikçi veya devrim niteliğinde değil. Gerçekten de Apple’ın AirPod’larından ilham alıyorlar, ancak kesinlikle bir klon değiller. Tasarım çok daha kareye benziyor ve en belirgin şekilde siyah; burada beyaz seçenek yok. Bunları açmak ve çeşitli modlara koymak için dokunmatik kontroller vardır. Son olarak, her kulaklıkta, mevcut moda (eşleştirme, eşleştirme, şarj etme) bağlı olarak beyaz veya kırmızı renkte yanıp sönebilen bir LED vardır.

Bu arada, şarj kutusu söz konusu olduğunda: çok şık görünüyor ve nispeten kompakt. Kulaklık başlıkları içeride yatay olarak yerleştirilir ve ön tarafta şarj çantasının şarj edilmesi gerektiğini veya zaten tam olarak şarj edilmiş olduğunu gösteren iki LED bulunur. Arka tarafta, şarj etmek için bir USB Type-C bağlantı noktası var.

Ses kalitesi

SoundPEATS TruePods True Wireless Earbuds İncelemesi

SoundPEATS TruePod’lar, şirketin “biyolojik diyafram gelişmiş ses” özelliğine sahip üst düzey hoparlör dediği sistemle donatılmıştır. Bu pazarlama kelimelerinin ne anlama geldiğinden emin değiliz, ancak gerçek hayatta kullanımda kulağa çok iyi geliyorlar.

Kulaklıklar temiz ve kristal netliğinde bir sese sahiptir, ayrıca ses seviyesi maksimuma ayarlandığında nispeten yüksek olurlar. Bu arada, muhtemelen kulaklık uçlarının sağladığı iyi ses yalıtımı nedeniyle baslar hala çok mevcuttur ve güçlüdür. Genel olarak çok keyifli bir müzik dinleme deneyimi. Aynı şey konuşmalar, Youtube videoları ve benzeri diğer ses türleri için de söylenebilir. TruePods tarafından sağlanan ses kalitesiyle ilgili hiçbir zaman sorun yaşamıyoruz.

Mikrofon tarafına geçildiğinde, ses oldukça net görünüyor. İkili mikrofon sistemi kesinlikle dış gürültüyü azaltmaya yardımcı olur, bu nedenle çoğu ortamda gerçekten arama yapmak mümkündür.

Kullanıcı deneyimi

SoundPEATS TruePods True Wireless Earbuds İncelemesi

SoundPEATS’ın kulaklıkları, en iyi kullanıcı deneyimini sunar. Bununla, büyük markaların muadillerinden daha uygun fiyatlı olduklarını asla farketmediğinizi kastediyoruz.

Bunları akıllı telefonunuzla eşleştirdiğinizde, ana (sağ) kulaklığı çıkardığınızda her zaman otomatik olarak eşleşeceklerdir. Daha sonra sağ kulakla eşleşen sol kulaklığı çıkarırsınız ve gitmeye hazırsınız. Hepsi oldukça basit ve anlaşılır.

Dokunmatik kontroller, onları kullanmayı da kolaylaştırır. Müziği duraklatmak / çalmak için sağ kulaklığa iki kez, Google’ın Asistanını (veya iOS’ta Siri’yi) etkinleştirmek için soldaki kulaklığa iki kez hafifçe vurabilirsiniz. Bu arada düğmeyi basılı tutarsanız önceki veya sonraki şarkıya geçebilirsiniz. Doğrudan kullanım kılavuzundan öğrenebileceğiniz başka işlevler de vardır.

Batarya

Bu kulaklıklardaki pil ömrünün ne kadar iyi olduğunu ölçmek gerçekten zordur, çünkü onları kullanmayı her bıraktığınızda, onları şarj çantasına koyarsınız, bu da onları elbette% 100’e geri getirir. Her iki durumda da, üreticinin 20 saatlik pil ömrü iddiasının aslında doğru olduğuna inanıyoruz. Bu, kulaklıklarla tek bir şarjla 4 saat alacağınız anlamına gelirken, şarj kutusu ek 16 saatlik bir otonomi sağlar.

Son olarak, SoundPEATS akıllıca şarj çantasına bir USB Type-C bağlantı noktası sağlamaya karar verdi. Dolayısıyla, microUSB donanımlı seçeneklere göre “yaşam kalitesinde” gerçek bir iyileşme olan, şarj etmek için doğru tarafı aramakta asla zorlanmayacaksınız.

Sonuç

SoundPEATS TruePods True Wireless Earbuds İncelemesi

SoundPEATS TruePod’lar, fiyat aralığında çok geçerli bir seçenektir. Ödediğinizin karşılığında beklediğinizden çok daha fazla kalite getirdiklerini söyleyecek kadar ileri gidebiliriz. Yani evet, gerçekten bir çift yüksek kaliteli TWS kulaklık arıyorsanız, kesinlikle kontrol etmenizi öneririz.

Bu bağlantıdan daha fazla bilgi edinebilir veya Amazon ABD’de satın alabilirsiniz.

SoundPEATS TruePods Gerçek Kablosuz Kulaklıklar SATIN ALIN