Soundpeats Truengine 2 İncelemesi: TrueWireless Plus, Mucizeler Çalışıyor


Günümüzde kulaklıklarla anlaşamadığımız pek çok senaryo var. Takmanın rahat olduğunu söyleyeceğinizi biliyorum, ancak kulaklıkların çoğunun bir takım dezavantajları vardır. Diyelim ki, spor yaparken düşebilirler, çalışmak için pil gücüne ihtiyaç duyarlar, normal kulaklıklardan daha pahalı olurlar, vb. Ancak yukarıda belirtilen tüm sorunlar, değerli bir ürün bulduğunuzda ortadan kalkacaktır. Neyse ki, ellerim bu tür kulaklıklara sahip. Ve bugün Soundpeats Truengine 2 çift sürücülü kulaklıkların tüm önemli özelliklerinden bahsedeceğim.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Soundpeats Truengine 2

Dediğim gibi, bir çift iyi kulaklığa ihtiyaç duyduğunuz sayısız vaka var. Diyelim ki, çok seyahat ediyorsanız ve bunu arabanızla yapmaktan hoşlanıyorsanız, o zaman navigasyon talimatlarını dinlemek için kulağınızda en az bir kulaklık olmasını istersiniz. Dahası, çok egzersiz yaparsanız, iyi müzik daha iyi bir egzersiz yapmanıza yardımcı olacaktır. Genellikle boynunuza veya göğsünüze bir kordon yerleştirilmesini istemediğiniz durumlarda, kablosuz kulaklıklar en iyi çözümdür.

Soundpeats Truengine 2

Bu markaya aşina olmayanlar, 2010 yılında kurulmuş olan Soundpeats, kompakt / taşınabilir ses aksesuarları konusunda uzmanlaşmıştır. Anladığınız gibi, iyi kablolu ve kablosuz kulaklıkların nasıl tasarlanacağını biliyor.

Soundpeats Truengine 2

Özellikle, Soundpeats Truengine 2, olağanüstü tasarımı sayesinde oldukça rahattır. Elbette bu niş içinde yeni bir şey sunmak zordur, ancak kulaklıklar her zaman diğer benzer ürünlerden daha iyi uyabilir. Bu tamamen kahramanımızla ilgili. Test süresi boyunca kulaklarından bir kez bile düşmediler. Freebit kulak pedi adı verilen yumuşak, lastik bir halka ile donatılmıştır. Bu, basitçe, kulağın konka içine oturdukları ve bölmeyi yerinde tuttukları anlamına gelir.

Soundpeats Truengine 2

Bu kulaklıkların ayrıca IPX5 su geçirmezlik sertifikası vardır.

Eşleştirme de herhangi bir soruna neden olmadı. Onları şarj kutusundan çıkardığınızda, eşleştirmek için bir Bluetooth aramaya başlayacaklar. İlginç bir şekilde, her iki kulaklığı da telefonla eşleştirdiğinizde, bir stereo ses efekti elde edeceksiniz. Ancak bunu tek kulaklık için yaparsanız, otomatik olarak monoya dönecektir.

Tahmin edebileceğiniz gibi, her kulak için dünyanın ilk çift sürücülü TrueWireless Plus kurulumuyla uğraşıyoruz. Başka bir deyişle, bu kulaklık başlıkları bir kompozit diyafram bas sürücüsü ve berilyum kaplamalı bir tiz sürücü ile birlikte gelir. Şirket, yüksek ve düşük frekansları ayırmak ve bunları kendi optimize edilmiş hoparlörlerinden geçirmek için kulaklıkların içine kendi geçişini koydu.

Soundpeats Truengine 2

Davanın kendisi oldukça kompakt. Böylece yanınızda taşıyabilirsiniz. Bunları şarj kutusundan çıkardığınızda kullanıma hazırdırlar. Ve onları geri koyduğunuzda, kapanırlar ve otomatik olarak şarj olmaya başlarlar.

Ses performansı söz konusu olduğunda, Soundpeats Truengine 2 beklenenden daha iyi bir deneyim sağlar. Ses kalitesi, benzer ürünlerin çoğundan elde ettiğimizden çok daha iyi. Ses iyi dengelenmiştir ve orta tonlar aşırı miktarda bas tarafından bastırılmamıştır. Ve sese büyük bir derinlik katmak için yeterli vuruş var.

Soundpeats Truengine 2

Telefon görüşmeleri için her kulakta yerleşik mikrofon vardır. Qualcomm’un cVc gürültü engelleme teknolojisi sayesinde, ortam gürültüsü olduğunda bile sesin net kalmasına yardımcı olur. Şirketin iddia ettiği gibi, “sınıfının en iyisi çip” kullanıyorlar. Önceki modelden çok daha iyi performans sağlayan Bluetooth 5.0 protokolü ile birleştirilmiştir.

Gelişmiş iletişim özellikleri nedeniyle, kablosuz kulaklıklar, kablosuz klavyeler, fareler, oyun denetleyicileri gibi birden fazla cihaz için ve hatta çeşitli akıllı ev ve IoT cihazları arasındaki iletişim için kullanılır.

Soundpeats Truengine 2

Bluetooth 5.0’ı destekleyen bir akıllı telefonunuz varsa ve kulaklıklarınız eski sürümü destekliyorsa, bu arkadaşlıktan herhangi bir fayda sağlamayacaksınız. Bluetooth geriye dönük uyumludur. Bu, mevcut Bluetooth 4.2 ve daha eski cihazlarınızı bir Bluetooth 5.0 telefonla kullanmaya devam edebileceğiniz anlamına gelir.

Ancak bu, Bluetooth 5.0’ın tek harika özelliği değil. Diyelim ki, iki bağlı cihazda aynı anda ses çalmanıza izin veriyor. Genellikle karımla film izlerken bunu yaparım. Hatta iki farklı ses kaynağını aynı anda iki farklı ses cihazına aktarabilirsiniz. Bu, iki farklı müzik parçasını dinleyebileceğimiz, ancak aynı telefondan yayın yapabileceğimiz anlamına gelir.

Soundpeats Truengine 2

Şaşırtıcı bir şekilde, kulaklarınızda Truengine 2 ile arama yapmak ve bir şarkı çalmak için sesli asistanınızı kullanabilirsiniz. Ne yazık ki, sesli komutlar her zaman iyi ve doğru bir şekilde tanınmaz. Bu yüzden firmaya bu konuda çalışmasını tavsiye ediyoruz. Aslında bu özelliği Xiaomi telefonumla test ettim. Ve kulakiçi kulaklıklar diğer markalarla iyi çalışıyor gibi görünüyor. Yani belki bu sadece telefonumla ilgilidir.

Dürüst olmak gerekirse, içindeki pillerin kapasitesini söyleyemem. Ancak 7 saat ömür sağlarlar ve şarj kutusu diğer 30 saatlik pil ömrünü ekler.

Soundpeats Truengine 2 kulaklıkları harika görünüyor. Arka taraf diğer kablosuz kulaklıklardan biraz daha hantal olsa da, şirketin tasarım açısından iyi çalıştığını doğrulamalıyız. Ses performansına gelince, ideal değiller ama çok şaşırdım. Ayrıca, stereo / mono modunu otomatik açma ve kapatma işlevini de beğendim.

Fiyat ve kullanılabilirlik

Bu kulaklıklar, bir kitle fonlaması projesi aracılığıyla piyasaya sürüldü. Hedef 15.000 dolar olmasına rağmen, 300.000 doları aşmayı başardılar. Böylece şirket hemen üretime yöneldi. Soundpeats Truengine 2, 120 $ ‘dan satın alınabilir. Ekim ayında piyasaya çıkmaları bekleniyor.

Resmi internet sitesi

.

Soundpeats Truengine 2