Samsung, yıl sonuna kadar 10 milyon Galaxy S20 FE satmayı planlıyor


Samsung, bugün duyurulacak olan yeni Galaxy S20 FE akıllı telefonuna büyük bir iddiaya giriyor. Güney Kore medyasında çıkan haberlere göre, şirket bu yıl en az 10 milyon adet Galaxy S20 FE üretmeyi planlıyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Şirket, 2020 yılında pazarda lider konuma gelmeyi planlıyor. İkinci çeyrekte Huawei’nin Samsung’u geride bırakarak lider akıllı telefon markası haline geldiği öğrenildi. Ancak yaptırımlar nedeniyle bazı bölgelerde Huawei akıllı telefonların sevkiyatları düşmeye başlıyor. Çin’de Xiaomi, Oppo ve Vivo gibi yerel üreticiler bundan yararlanmalıdır.

Güney Kore’de kullanıcılar, ikinci çeyrekte iç pazarın% 67’sini alan Samsung ürünlerini tercih ediyor. Akıllı telefonun satışlarının ne kadar iyi olduğunu görmek ilginç olacak, çünkü fiyatının 700 dolar olduğu söylendi ve analistlere göre IDC, 2020’de küresel cep telefonu gönderilerinin% 73’ü 400 doların altındaki modellerden gelecek.

Bugünkü duyurudan önce, içeriden biri, burada ve burada daha önceki yayınlarımızda bulabileceğiniz Samsung Galaxy S20 FE’nin yüksek kaliteli resmi resimlerini yayınladı.

Galaxy S20 FE

Galaxy S20 Fan Edition, vanilyalı Galaxy S20’nin bazı özelliklerini beraberinde getirecek. Bu, ortalanmış bir delikli düz AMOLED ekranı içerir. Bu tasarım seçimi, Galaxy akıllı telefonlarda tekrarlanıyor ve asimetrik kesintileri sevmiyorsanız, muhtemelen bu seçimi takdir edeceksiniz. S20 FE’nin piyasadaki en ince çerçevelere sahip olmadığını, ancak piyasadaki çoğu orta sınıf telefondan daha iyi olduğunu belirtmek gerekir. Telefonun, resimlerde görüldüğü gibi metal bir çerçeve özelliğine sahip krom benzeri bir kaplama ile geldiği bildiriliyor.

Galaxy S20 FE

GALAXY S20 FE ÖZELLİKLERİ

Sızdırılan renderlara göre Galaxy S20 FE, S20 + ‘dan biraz daha küçük bir ekrana sahip olacak. Panel 6,4 ila 6,5 ​​inç arasında olacaktır. Cihaz, Samsung’un birden fazla renk seçeneği sunma geleneğini sürdürmek için altı farklı renk seçeneğiyle geliyor. Hala bir muamma olarak kalan şey, tüm FE modellerinin Exynos 990 yonga setini kullanıp kullanmayacağı veya Snapdragon 865 yonga setine sahip olanlar olup olmayacağıdır. Sonuçta, 4G ve 5G bağlantısının kullanılabilirliğini de etkileyebilir. Ana Galaxy S20 serisinin yalnızca Exynos varyantlarını alan birkaç bölge var. Bu nedenle bir Snapdragon 865 SoC Galaxy S20 FE’ye sahip olmak, onu kesinlikle Samsung’un yonga seti bölümünün hayranı olmayanlar için daha çekici hale getirecek.

Diğer söylentiler arasında merkeze hizalanmış bir delikli kamera ve kare şeklinde üçlü kamera kurulumu yer alıyor. Ana kamera kurulumu 12 MP birincil, 12 MP ultra geniş ve 8 MP telefoto birimlerinden oluşacak. Telefonun güç düğmesi ve ses düğmesi sağ tarafa hizalanmış olacak. USB-C bağlantı noktası, SIM tepsisi üstte dururken en alta yerleştirilir. Diğer söylentiler arasında IP68 toz ve su direncinin yanı sıra mükemmel 4.500mAh pil yer alıyor. Akıllı telefon ayrıca hızlı şarj teknolojisiyle, muhtemelen 25W şarjla birlikte geliyor.

.

Galaxy S20 Fan SürümüGalaxy S20 FEGalaxy S20 FE gönderileri