Samsung W21 5G (kapaklı telefon) Wi-Fi Alliance sertifikasını alıyor


Akıllı telefonlar sürekli olarak yeni teknolojileri takip etmenin zor olduğu bir noktaya doğru gelişiyor. Günümüzde çerçevesiz ekranlarımız, katlanabilir ekranlarımız, cam altı kameralarımız ve bir sonraki büyük şeyin ne olduğunu merak etmemizi sağlayan birçok şey var. Bu arada, eski flip konseptiyle geleneksel tasarımlar isteyen belirli bir niş var. İlginçtir ki, bu, Galaxy Z Flip ve Motorola RAZR gibi modern katlanabilir telefonlarla geri dönüş yapan bir tasarım. Ancak Samsung, kullanıcılara 2000’li yılların dönemini hissettirecek bir cihazı gerçekten isteyenlere de hizmet etmek istiyor. Bu yıl şirket, Samsung W21 5G adlı yeni bir kapaklı telefon üzerinde çalışıyor. Adı bozuldukça, 5G yeteneklerine sahip olacak.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Bugün, W21 5G, SM-W2021 model numarasını taşıyan Wi-Fi Alliance yetkilisi aracılığıyla yoluna devam etti. Adından da anlaşılacağı gibi, geçen yılki 5G özellikli ilk kapaklı telefon Samsung W20’nin doğrudan halefi. Sertifikaya göre, yeni telefon hem 5GHz hem de 2.4GHz ağlarını destekleyen çift bant özelliklerine sahiptir. Üstelik liste aynı zamanda aygıt yazılımı sürümünü W2021.011 olarak doğruluyor ve telefon şaşırtıcı bir şekilde Android 10’da çalışıyor. Diğer özellikler, kesinlikle bir artı ve Wi-Fi doğrudan özelliği olan Wi-Fi 6 ağ desteği. Ne yazık ki, bu telefonla ilgili ayrıntılar şu anda hala yetersiz. Bunun 2020’nin 4. çeyreği için bir telefon olduğunu varsaydığımız için Samsung muhtemelen önümüzdeki aylarda daha fazla bilgi verecek.

Samsung W21 özellikleri

Geçen yıl, 7.30 inç dinamik AMOLED ekrana sahip Samsung W20 ve aynı AMOLED türünden 4.6 inç diyagonal bir ikincil ekrana sahiptik. Kaputun altında, telefon 12GB’a kadar RAM ve 512GB Dahili Depolama ile eşleştirilmiş Snapdragon 855+ yonga setiyle geldi. Optik açıdan W20, 10MP + 8MP çift ön kamera kurulumuyla geldi. Arka tarafta, 16MP + 12MP + 12MP üçlü kamera kurulumundan oluşan üçlü bir kamera dizimiz vardı. Pilin boyutu, Quick Charge 2.0 standardı için destek sunan 4,235mAh pil ile oldukça cömertti.

Katlanabilir Samsung W20 5G, Snapdragon 855+ ile Çin'e geliyor - GSMArena.com Haberleri

Bu yıl Samsung’un Samsung W21 5G için Qualcomm Snapdragon 865+ modelini benimsediğini görmeyi bekliyoruz. Bununla birlikte, RAM ve Depolama miktarı muhtemelen aynı olacaktır. Daha iyi hızlı şarj özelliklerinin yanı sıra kesinlikle daha iyi kameralar beklenmektedir. Umarım birkaç gün içinde daha fazlasını öğreniriz.

.

SamsungSamsung flip telefonlarSamsung kapaklı telefonlarSamsung W20Samsung W20 5GSamsung W21Samsung W21 5GSamsung W21 5G özellikleriSamsung W21 Wi-Fi Alliance