Samsung TV Plus akış hizmeti, seçkin Galaxy akıllı telefonlara geliyor!


2016’da Samsung, akıllı TV’leri için ücretsiz TV Plus akış hizmetini başlattı. Chaebol, dört yıl boyunca, kullanıcıların ücretsiz şovları izlemelerine izin vererek hizmeti ücretsiz tuttu. Nisan ayında, Samsung TV Plus hizmetinin Galaxy akıllı telefonlara doğru yol aldığını duyduk. Eh, bu nihayet şimdi oluyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Güney Koreli dev, şimdi de seçilen Galaxy akıllı telefonlar için hizmet verdiğini duyurdu. Beklendiği gibi, hizmet hala kullanıcılar için tamamen ücretsiz. İşte bilmeniz gereken her şey.

Samsung TV Plus akış hizmeti Galaxy akıllı telefonlara geliyor!

Samsung TV Plus

Samsung TV Plus yayın hizmeti, yaklaşık 135 farklı kanaldan taze içerik sunar ve kullanıcıların yeni içerikleri art arda izlemelerine olanak tanır. Bu hizmetin en iyi yanı, tamamen ücretsiz olması ve öyle kalmasıdır. TV Plus hizmeti, Galaxy Note 20, S20, Note 10 ve S10 cihazları gibi birden fazla Galaxy akıllı telefonunda sunulacak. Şaşırtıcı bir şekilde, listede Fold cihazı yok. Bununla birlikte, Samsung’un yakın gelecekte akış hizmetini daha fazla cihaza getireceğini görebiliriz.

Samsung TV Plus artık Galaxy cihazları için mevcut olsa da bu, şirketin TV’lerinde kullanılamayacağı anlamına gelmiyor. Ayrıca, hizmetten yararlanmak için kredi kartı bilgilerinizi veya herhangi bir ek hizmeti eklemenize bile gerek olmadığını belirtmekte fayda var. Bununla birlikte, uygulamada herhangi bir indirme özelliği yoktur ve bunun bir TV akış hizmeti olduğu düşünüldüğünde bu mantıklıdır.

Samsung TV Plus

Bu 135 kanal arasında CBS News, Bloomberg TV +, ET Live, BeINSPORTS XTRA, FOX SOUL, Science TV ve çok daha fazlası gibi birçok popüler kanal var. Uygulamada çok sayıda kanal varken, yine de birinci sınıf kablo ağlarını kaçıracaksınız. Son olarak, ikamet ettiğiniz ülkeye bağlı olarak bir tür coğrafi kısıtlamalar olabilir.

Galaxy S20 FE, Galaxy F14 de geliyor!

Samsung, TV Plus akış hizmetini başlatmanın yanı sıra iki yeni akıllı telefon da piyasaya sürmeyi planlıyor. Bir saat kadar sonra resmi olarak tanıtılacağını görecek olan Galaxy S20 Fan Sürümü’ne bakıyoruz. Şirket, akıllı telefon hakkında daha fazla bilgi vereceği Galaxy Unpacked etkinliğine ev sahipliği yapıyor. Aslında yıl sonuna kadar 10 milyon adet satmayı hedefliyor.

Samsung ayrıca Galaxy F adında kamera merkezli uygun fiyatlı bir ürün dizisi üzerinde çalışıyor ve ilk cihazı olan Galaxy F41 yarın tanıtılabilir.

.

GökadaSamsungSamsung TV PlusSamsung TV Plus Galaxy