Samsung TV Plus akış hizmeti artık daha fazla akıllı telefona genişliyor!


Birkaç ay önce Samsung, ücretsiz Samsung TV Plus akış platformunu Galaxy cihazlarına getirdi. Başlangıçta, akış hizmeti Galaxy S10, Galaxy Note 10, Galaxy S20 ve Galaxy Note 20 serilerine yöneldi. Chaebol şimdi hizmeti daha fazla akıllı telefona genişletti ve sonunda onu orta koruculara da taşıdı. Hizmet şimdi Galaxy akıllı telefonlara yönelmiş olsa da, Samsung hala ücretsiz tuttu ki bu çok iyi bir şey.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Daha fazla Galaxy cihazı artık Samsung TV Plus yayın hizmetini destekliyor

Yeni bir rapora göre SamMobileSamsung TV Plus akış uygulaması artık Galaxy S9 serisi, Note 9 akıllı telefon ve yakın zamanda piyasaya sürülen Galaxy S20 FE için mevcut. Ayrıca Samsung, hizmeti artık Galaxy Fold, Galaxy Fold 2 ve Galaxy Z Flip gibi katlanabilir cihazlarına da getirdi. Yukarıda belirtilen tüm amiral gemisi cihazlarının yanı sıra, hizmet artık orta sınıf cihaz sahipleri tarafından da kullanılabilir.

Samsung TV Plus

Samsung TV Plus artık Galaxy XCover Pro, Galaxy A51, A51 5G ve Galaxy A71 5G’de de çalışacak. Hala desteklenen listenin bir parçası olmayan çeşitli cihazlar var ve bunun yakında gerçekleşmesini bekliyoruz. Ayrıca, Samsung’un hizmeti tablet ürünlerine getirmesi harika olur. Hizmetin keyfini çıkarmak için, desteklenen cihazınıza Galaxy App Store’dan uygulamayı yükleyebilirsiniz. Hizmetin her pazarda bulunmadığını belirtmekte fayda var.

Samsung Newsroom’daki bir blog gönderisine göre Samsung TV Plus, belirli bölgelerde (ABD, Kanada, İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, İsviçre, Avusturya, Kore ve Tayland) mevcuttur. Hizmet, Hindistan gibi çeşitli pazarlarda hala eksik. Markanın yakın zamanda herhangi bir zamanda hizmeti daha fazla bölgeye genişletip yaymayacağını görmek ilginç olacaktır.

hizmette 135’den fazla kanal bulun

Farkında olmayanlar için Samsung TV Plus akış hizmeti, keyfini çıkarabileceğiniz 135’ten fazla kanal ile birlikte gelir. CBS News, Bloomberg TV +, ET Live, BeINSPORTS XTRA, FOX SOUL ve Science TV gibi çeşitli popüler kanalları bulabilirsiniz. Elbette hizmet, çeşitli premium kanallardan yoksun olduğu için sizin için kablo ağının yerini tamamen almayabilir. Ayrıca Samsung, ülkenize bağlı olarak bir tür coğrafi kısıtlamalar da uygulamış olabilir.

.

GökadaSamsungsamsung tvSamsung TV PlusSamsung TV Plus Galaxy