Samsung, tablet ürününü Galaxy M tabletlerle genişletecek


Samsung, güçlü donanıma sahip yeni tabletler piyasaya sürerek Android tableti tekrar haritaya koydu. Mevcut nesil Galaxy S7 serisi, yüksek 120Hz yenileme hızı, WQXGA çözünürlüğü, amiral gemisi yonga seti, büyük miktarda bellek ve depolama gibi özellikler getirdiği için mükemmel bir örnek. Sadece premium segmente odaklanmanın yanı sıra, Samsung, uygun fiyatlı tekliflere de odaklanıyor gibi görünüyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Yeni bir rapora göre SamMobileşirket, Galaxy M tabletler olarak adlandırılan yeni bir bütçe tablet serisi üzerinde çalışıyor. Aslında, daha önce tespit edilen üst düzey Galaxy M62 bir akıllı telefon değil, yakında çıkacak bir kompakt tablet. Bunu yazarken, Samsung’un Galaxy Tab A, Galaxy Tab Active ve premium Galaxy Tab S olmak üzere üç tablet serisi var.

Samsung, Galaxy M tabletleri piyasaya sürecek, M62 ilk olacak!

Galaxy Tab A7

Galaxy M62, SM-M625F model numarasıyla geliyor ve şu anda geliştirme aşamasında. Bu, şu anda kaya gibi sert bir bilgiye sahip olmadığımız anlamına geliyor. Bununla birlikte, önümüzdeki haftalarda cihaz sertifikalar için görünmeye başlayacağından bu durum gerçekten değişecek. Model numarası zaten cihazın Galaxy M62 adıyla geleceğini gösteriyor.

Önceki raporumuza göre, cihazın 128GB dahili depolama alanıyla gelmesi gerekiyor. Durum buysa, bu kadar depolama alanına sahip serideki ilk cihaz olacak. Daha önce, M62’nin yalnızca serinin bellek yapılandırmalarını artırabileceğini düşünmüştük, şimdi cihaz daha fazlasını getirecek gibi görünüyor.

bütçe tablet teklifi aslında bir başarı olabilir!

Galaxy Tab A 8.0

Şimdi, bütçe fiyat etiketinde bazı ilginç tabletlerin piyasaya sürüldüğünü görmeyeli epey zaman geçti. Bir Galaxy M tabletin piyasaya sürülmesiyle Samsung, özellikle bütçesi kısıtlı olanları ekosistemine daha fazla kullanıcı sıkıştırabilir. Galaxy M serisi, piyasaya sürülmesinden bu yana şirkete çoktan büyük başarılar getirdi. Samsung, bütçe Galaxy M tablet teklifleriyle benzer sonuçlar almayı umuyor olabilir.

Durum ne olursa olsun, yakında daha fazla bilginin ortaya çıkmasını bekliyoruz. Bu ne zaman olursa olsun, okuyucuları güncel tuttuğumuzdan emin olacağız.

.

Galaxy M tabletGalaxy M tabletleriGalaxy M62GökadaSamsungsamsung hindistan