Samsung Kablosuz Şarj Cihazı Trio ve PD Pil Paketi artık Güney Kore’de mevcut


2018’de Samsung, akıllı telefonlarının hızlı kablosuz şarj özelliklerini geliştirmek için Wireless Charger Duo’yu tanıttı. Bu yıl şirket, telefonları, Galaxy Watch’ları ve diğer desteklenen cihazları şarj etmek için çok daha eksiksiz bir çözüm olan Samsung Wireless Charger Trio’yu tanıttı. Bugün Kore devi, ürünün anavatanındaki mevcudiyetini açmaya karar verdi. Wireless Charger Trio, 20,000mAh PD Pil Paketi ile birlikte artık elinizin altında.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Wireless Charger Trio, şirketin kablosuz şarj için en iyi aksesuarıdır

Samsung Kablosuz Şarj Cihazı Trio, altı bobinle birlikte gelir ve 9W hızlı şarj sunar. Herhangi bir Qi uyumlu cihazınız varsa, bunları ürünü kullanarak şarj edebilirsiniz. Şarj cihazı, cihazınıza bağlı olarak en az 5W şarj hızı sunacaktır. Apple cihazları 7,5 W şarj hızıyla şarj edilebilir. Kullanıcılar artık şarj cihazını otomatik olarak açılıp kapanacak şekilde programlayabilir, bu da tatlı bir ekleme.

Cihazlarınız koruyucu kılıflar veya kaplamalarla kaplı olsa bile, şarj cihazı yine de onları kolayca doldurabilir. Kılıf veya cilt 3 mm’den kalın olmamasına rağmen, aksi takdirde şarj cihazı istediği şekilde çalışmayabilir. Watt değerinin düşmesi nedeniyle daha uzun şarj süresinin yanı sıra daha fazla ısı üretimi görebilirsiniz. Tıpkı önceki nesil Duo’da olduğu gibi, bu da hangi cihazın o anda şarj olduğunu veya tamamen değiştirildiğini gösteren bir dizi gösterge LED’iyle birlikte geliyor. Resimlerden de görebileceğiniz gibi, Galaxy akıllı saatleriniz için mıknatıslı özel bir alan var.

Yeni Samsung Kablosuz Şarj Cihazı Trio, 99 Euro'ya üç cihazı şarj edecek - SamMobile

Şirket ayrıca 20.000mAh pil ile anavatanına devasa bir PD Güç Bankası getiriyor. Bu özel cihaz, iki USB-C ve tek bir USB-A bağlantı noktasına sahiptir. Samsung Adaptive Fast Charge ve Qualcomm QuickCharge 2.0 için 15W’a kadar destek ve 25W’a kadar USB PowerDelivery için destek sağlar. Güç bankası, modern Galaxy akıllı telefonların şarj tuğlaları ile aynı hızı sağlayabilir. Şirkete göre, güç bankası bir Galaxy Note 20 veya Tab S7 + cihazını yenilemek için mükemmel.

Güç bankası 69,2 x 143,1 x 25,4 mm genel boyutlara sahiptir ve 392 gram ağırlığındadır. Kompakt bir cihaz değil, ancak 4.000 mAh pillere sahip modern telefonlara dört ila beş şarj sağlayabilen devasa bir 20.000 mAh güç bankası olduğu için anlayabiliyoruz. Güney Kore’de fiyat 77.000 KRW (66 $ / 56 €).

Kaynağa göre cihazlar henüz Güney Kore’de yaygın olarak bulunmuyor. Belki de üçüncü taraf perakendecilerden satın almayı bekleyen müşterilerin biraz daha beklemesi gerekecek.

.

Galxay İzle 3kablosuz şarj cihazıKablosuz Şarj Cihazı TrioSamsungSamsung 20.000mAh Güç BankasıSamsung Galaxy Note 20 serisiSamsung Kablosuz Şarj Cihazı TrioSamsung PD Güç Bankası 20000mAh