Samsung Galaxy Watch 3, ABD’de EKG İzleme ile güncellendi


Galaxy Note 20 ailesinin yeni akıllı telefonlarına ve son teknoloji tabletler Galaxy Tab S7 ve S7 + ‘a ek olarak, son olarak son Unpack etkinliğinde Samsung da yeni Galaxy Watch 3’ü resmileştirdi.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Samsung Galaxy Watch 3, ABD’de EKG İzleme ile güncellendi

Bugün, ABD’deki FDA istenen EKG sertifikasını onayladı. Haberler, bir aygıt yazılımı güncellemesiyle doğrudan kullanıcılarla paylaşıldı; bu hızla tüm ABD kullanıcılarını etkiliyor.

EKG izleme kesinlikle Galaxy Watch 3’teki öne çıkan özelliklerden biridir. Bununla birlikte, bu şu anda bazı ülkeler için hala özel bir durum gibi görünüyor. Şu an itibariyle liste yalnızca Güney Kore ve ABD’yi içermektedir. Şirket, güncelleme yapmadan önce diğer ülkelerin EKG sertifikasını onaylamasını bekliyor.

EKG izlemenin yanı sıra, yeni güncelleme ayrıca VO2 Max ölçüm özelliğini de getiriyor. Bu işlev sayesinde, egzersiz veya dinlenme sırasında maksimum oksijen tüketimini öğrenebilirsiniz.

Diğer özellik ve özelliklere gelince, smartwatch 45mm ve 41mm kasa ile iki boyutta geliyor. Her iki durumda da, bir Süper AMOLED panel ile karşı karşıyayız, ancak farklı boyutlarda: birinci için 1,4 inç ve ikincisi için 1,2 inç. Her iki model de toz ve su sızmasına karşı IP68 sertifikasına sahiptir (iki akıllı saat 5 atmosfere kadar su geçirmezdir); şoklara ve düşmelere karşı MIL-STD-810G askeri sınıf sertifikası ile birlikte.

VO2 Max Ölçümü de Güncelleme ile Geliyor

Galaxy İzle 3

Samsung Galaxy Watch 3’ün içinde 1 GB RAM ve 8 GB dahili bellek buluyoruz; işletim sistemi Tizen 5.5 iken. Akıllı saat, 340mAh (45 mm model) veya 247mAh (41mm model) pildir. Her iki durumda da akıllı saati akıllı telefondan bağımsız olarak kullanmanıza izin veren bir LTE çeşidi vardır. Galaxy Watch 3 45mm ayrıca yalnızca Bluetooth varyantında gelen titanyum gövdeli bir sürümü de içerir.

Son olarak, tıpkı Apple Watch’ta olduğu gibi düşmeleri tespit etmek için bir fonksiyonumuz var; eylemleri basitçe ellerin hareketiyle gerçekleştirmek mümkündür; uyku izleme ve otomatik eğitim izleme, elektronik ödemeler için bir NFC ve kablosuz şarj desteği vardır.

Galaxy Watch 3, Siyah, Gümüş ve Altın / Bronz olmak üzere üç renkte sunuluyor ve başlangıç ​​fiyatı 41 mm varyant için 400 ABD doları ve 45 mm model için 430 ABD doları.

.

akıllı saatGalaxy İzle 3giyilebilir cihazlarsaatlerSamsungSamsung Galaxy İzle 3