Samsung, Galaxy S9, S9 + için One UI 2.5 güncellemesini sunmaya başladı


Ağustos ayında, One UI 2.5 güncellemesinin eski Galaxy S9 ikilisi ve Note 9 cihazlarına çarpma olasılığını duymaya başladık. Kısa süre sonra belirsizlik, geliştirmeye başlayan şirketin haberiyle cihaz sahipleri için biraz umut oldu. Peki, Samsung sonunda One UI 2.5 yazılım güncellemesini Galaxy S9 ve S9 + cihazlarına sunmaya başladı. Beklendiği gibi, yeni güncelleme şu anda Almanya’da ikamet edenlere yayılıyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Galaxy S9, S9 +, Almanya’da One UI 2.5 güncellemesi aldı!

Galaxy S9 Bir UI 2.5

One UI 2.0’dan sonra, tamamen yeni One UI 2.5, iki yıllık amiral gemisi serisinin en son büyük güncellemesidir. Akıllı telefon üreticisi, haberi olmayanlar için son birkaç gün içinde Note 9 ve Galaxy A51 güncellemesini çoktan yayınladı. Eh, şimdi şirket S9 serisini tedavi ediyor. Daha önce belirtildiği gibi, şu anda yalnızca Almanya’da mevcuttur. Bununla birlikte, güncellemenin önümüzdeki günlerde daha fazla bölgeye çarptığını görmeliyiz.

Tamamen yeni güncelleme, aygıt yazılımı sürümünü getiriyor G96xFXXUCFTJ2 cihaza. Büyük bir güncelleme olduğundan, iyi bir internet bağlantısına bağlı olduğunuzdan emin olun. Cihazın sahibiyseniz ve Almanya’da ikamet ediyorsanız, güncelleme bildirimini zaten almış olabilirsiniz. Durum bu değilse, telefonunuzu manuel olarak güncellemeyi deneyebilirsiniz. Ayarlar >> Yazılım Güncelleme >> İndir ve Kur.

Hatırlamak gerekirse, tamamen yeni One UI 2.5 güncellemesi tabloya birkaç yeni ekleme getiriyor. Kablosuz DeX desteğine bakıyoruz, bu da DeX’i ekran yansıtmayı destekleyen herhangi bir TV’de kablosuz olarak kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Bu durumda, telefonunuzun ekranı, içinde gezinebileceğiniz bir dokunmatik yüzey görevi görecektir. Güncelleme ayrıca Samsung Klavye’ye YouTube arama işlevi de ekler. Yeni güncelleme ile birlikte Key Cafe Good Lock modülünü cihazınızda da kullanabileceksiniz. Güncellemenin yanında taşıdığı birkaç yeni ekleme var.

Bu, dizilim için son büyük güncelleme mi?

One UI 2.5 güncellemesinin Galaxy S9 ikilisine sunulmasıyla birlikte ortaya çıkan en önemli soru, bu yeni sunumun cihaz için son büyük güncelleme olup olmadığıdır. One UI 2.5’in Galaxy S9 ikilisinin göreceği son büyük güncelleme olduğunu söylemek güvenlidir. Ne yazık ki, en son Android 11 tabanlı One UI 3.0 seriye girmeyecek. Galaxy S9 ve s9 + öngörülebilir gelecekte güvenlik yamaları görecek olsa da.

.

Bir UIBir UI 2.5galaksi s9GökadaSamsung