Samsung Galaxy S6 sekmesi sızdırılan ilk kötü haberi “onaylayın”


Bir zamanlar popüler olan bu cihazlara yönelik tüketici talebi güneye inmeye devam ederken, tablet pazarı mücadele etmeye devam ediyor. Aslında, IDC’nin yakın zamanda yaptığı bir tahmin, pazarın 2019’da yüzde 3,3 daha da düşeceğini öne sürüyor. Bununla birlikte, Samsung gibi birkaç OEM, firmanın şu anda üzerinde çalıştığı söylendiği için PC pazarından vazgeçmiyor. Galaxy Tab S6.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Cihazın, Ağustos ayının sonlarında Galaxy Note 10 ile birlikte piyasaya sürüleceği söyleniyor. Ve önceki sızıntılar Galaxy S6’nın bazı düşük çözünürlüklü gerçek canlı görüntülerini ortaya çıkarırken, yeni bir Androidheadline sızıntısı, cihazın resmi görünümlü görüntülerini ortaya çıkarırken, daha önce sızan özelliklerden bazılarına atıfta bulunuyor.

Samsung galaxy tab S6

Özellikle, sızdırılan render, Galaxy Tab S6’nın bir ekran kalemi ile geleceğini doğruluyor. ama garip bir problemle. S kalem kalemi, tam arduvazın arkasına oturur. Tasarım seçimi, arduvazın masaya yerleştirildiğinde sırtın geri kalanıyla aynı hizada oturmayacağı anlamına gelir. Bu nedenle, kullanıcılar ne zaman seçseler onu ayırmak zorunda kalabilir.

Ayrıca, görseller arka paneldeki çift kamera kurulumunu doğrular. Ayrıca, bu görüntülerden kulaklık jakının olmayacağı, ancak “AKG tarafından ayarlanmış” dörtlü hoparlör olacağı da aşikar.

Ve son olarak, bu doğrulanmamış ancak resmi görünümlü görseller, cihazın isteğe bağlı bir klavye kapağıyla geleceğini ortaya koyuyor. Microsoft Surface-esque kickstand da var.

Samsung galaxy tab S6

Samsung Galaxy Tab S6 Özellikleri

Samsung, sızıntıların ve söylentilerin arkasına henüz ağırlığını atmadı. Bununla birlikte, doğrulanmamış raporlar, Galaxy Tab S6’nın, ekran içi parmak izi okuyucusu ve kaputunun altında Snapdragon 855 ile 10,5 inçlik bir ekrana sahip olacağını söylüyor. 6GB RAM ve 128GB depolama ile eşleştirilirken, Android 9 pastası tercih edilen işletim sistemidir.

.

Galaxy Tab S6SamsungSamsung Galaxy Tab S6