Samsung Galaxy S21 ve Galaxy S21 + resmi fotoğrafları tüm renklerde sızdırıldı


WinFuture web sitesi Samsung Galaxy S21 ve Samsung Galaxy S21 + akıllı telefonlarının farklı renklerde resmi fotoğraflarını yayınladı ve bu sefer yeni akıllı telefonları arkadan ve yandan görebiliyoruz.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Bu haftanın başlarında, güvenilir içeriden Evan Blass’ın yaklaşmakta olan Samsung Galaxy S21 akıllı telefonunun standart versiyonunun ilk resmi basın görsellerini paylaştığını ve ardından sadece akıllı telefonun ön tarafının gösterildiğini hatırlatacağız.

Akıllı telefonun yandan görünümü biraz garip görünüyor, ancak akıllı telefona yandan bakarsanız, vücudun kendisinin bir devamı ve parçası olan güncellenmiş arka kamera birimine bakarsanız her şey netleşiyor. Arkadan bakıldığında, daha önce söylediğimiz gibi, kamera ünitesinin gövdenin üstünde ve solunda yüzdüğü görülüyor.

S21 ve S21 + düz ekranlara sahiptir; ve sadece S21 Ultra’nın ekran kalemi desteği de alması gereken kavisli bir ekranı olacak.

Akıllı telefonların resmi duyurusunun 14 Ocak’ta yapılması bekleniyor.

Samsung Galaxy S21, büyük ve hızlı bir parmak izi tarayıcısı alacak

Ice Universe takma adı altında tanınmış ağ içerisindeki kişi; mobil sektördeki yeni ürünlerle ilgili özel bilgileri sıklıkla paylaşanlar; yaklaşan amiral gemisi S21 akıllı telefonlarında önemli bir gelişmeye adanmış bir dizi gönderi yayınladı.

İyi haber şu ki, Samsung Galaxy S21 gelişmiş bir ultrasonik alt ekran parmak izi tarayıcısına sahip olacak. Bu, Samsung Galaxy S10’dan bu yana yapılan ilk yükseltmedir.

Mevcut ultrasonik alt ekran parmak izi tarayıcısının 4 × 9 mm boyutlarında olduğunu hatırlattı; yeni parmak izi sensörünün boyutları ise 8 x 8 mm. İçeriden bilgiye göre parmak izi tanıma hızı iki kat daha hızlı. Samsung S21 kullanıcılarının parmak izini tanımak için parmaklarını ekranda tutmalarına gerek olmadığını da sözlerine ekledi. Hızlı bir dokunuş yeterli olacaktır.

SM-G991U model numaralı S21’in standart versiyonu, Federal İletişim Komisyonu’nun (FCC) veritabanında yer aldı. Ayrıca sertifika, akıllı telefonun 25 W kablolu şarjı desteklediğini doğruladı; ve S21 ayrıca diğer cihazların 9W’da kablosuz ters şarjını da destekler.

Samsung, Galaxy S21 akıllı telefonlarını şarj cihazı ve kulaklıklarla donatmasa da en üst model olan Galaxy S21 Ultra için tamamen yeni bir aksesuar olacak: S Pen. Bu, Galaxy Note 21 serisinin iptal edilmesiyle ilgili önceki haberleri doğruluyor.

.

Galaxy S21Galaxy S21 + resmi fotoğraflarGalaxy S21 ayrıntılarıGalaxy S21 kameraGalaxy S21 resmi fotoğraflarıGalaxy S21 sızıntılarıGalaxy S21 tasarımıSamsung Galaxy S21