Samsung Galaxy S21 Ultra’nın temel özellikleri ortaya çıktı

Samsung Galaxy S21 Ultra’nın temel özellikleri ortaya çıktı, Mobil Destek

Samsung, Huawei’nin düşüşünden yararlanmak istiyor ve Galaxy S21 serisini piyasaya sürmek için acele ediyor. Şirketin planlarını bilen kaynaklardan bu konuda emin olduk. Onlara göre, Galaxy S21 ailesi normalden bir ay önce – Ocak 2021’de piyasaya sürülecek. Dolaylı olarak hızlı bir sürüm, yeni ürünler hakkında daha sık bilgi sızıntısı olmasıyla da onaylandı. Bu kez kaynak 91mobiles, Galaxy S21 Ultra’nın temel özellikleri hakkında bir münhasırlık olarak materyal yayınlayan kendini ayırt etti. Ünlü iletişim ağı muhbiri İşhan Agarwal, bilgilerin kaynağıdır.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz. Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.

Samsung Galaxy S21 Ultra’nın temel özellikleri ortaya çıktı, Mobil Destek

Akıllı telefonun 6.8 inçlik geniş Dinamik AMOLED ekranı, 5000 mAh bataryası ve 40 megapiksel ön kamerası var. Ana kamera, ana kamera 108 megapiksel sensör olacak dört sensör sunacak. Galaxy S21 Ultra, One UI 3.0 kullanıcı arayüzü ile Android 11 işletim sistemini çalıştırıyor olmalıdır.

Ekran yenileme hızının 120 Hz olmasını ve akıllı telefonun Exynos 2100 işlemciyi veya Snapdragon 875’i (satış bölgesine bağlı olarak) çalıştırmasını bekliyoruz. Amiral gemisi gövdesinin boyutları 165.1 × 5.6 × 8.9 mm olacak ve en az iki renkte mevcut olacak: siyah ve gümüş.

Galaxy S21 Ultra, beş kamera ve daha hızlı şarj hızıyla gelecek

Önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde Samsung, güncellenmiş bir Galaxy S akıllı telefon serisini tanıtacak. Üç yeni ürün olmasını bekliyoruz: Galaxy S21, Galaxy S21 + ve Galaxy S21 Ultra.

Önümüzdeki yıldan itibaren Galaxy S ve Galaxy Note serisi, en premium cihazların statüsünü kaybedecek; şirketin ürün yelpazesindeki teknolojik açıdan en gelişmiş cihazlardı. Artık Galaxy Z serisi katlanabilir akıllı telefonlar ilerlemenin ön saflarında olacak; bu nedenle Galaxy S21 ailesinden devrim niteliğinde bir şey beklememelisiniz.

Samsung Galaxy S21 Ultra’nın temel özellikleri ortaya çıktı, Mobil Destek

Hiç şüphe yok ki satış bölgesine bağlı olarak yeni cihazlar Snapdragon 875 veya Exynos 2100 yonga ile satışa sunulacak. Galaxy S21 Ultra durumunda, üretici 2K çözünürlüğe ve en az 120 Hz (muhtemelen 144 Hz) yenileme hızına sahip bir OLED ekran kuracak. Ayrıca arka kamera, ana ISOCELL Bright HM2’nin 108 megapiksel olduğu beş sensörlü bir sistem alacak. 30 fps’de 8K formatında kayıt için destek ve optik görüntü sabitleme sistemi vaat ediyorlar.

Pil kapasitesi 5.000 mAh olacaktır; ve şirket şarj hızını artırarak gücünü 65 W’a çıkaracak. Kablosuz ve ters şarj için neredeyse kesinlikle destek sunacak ve söylentilere göre Galaxy S21 Ultra’nın kutuda bir stylus’u olacak.

.

Galaxy S21 UltraS21 UltraSamsung Galaxy S21 Ultra