Samsung Galaxy S21 serisi, 30W hızlı şarj adaptörünü destekleyecek


Son haberlere göre Samsung Galaxy S21 serisi bazı pazarlarda şarj cihazı ile gelmeyecek. Ancak en son rapor, bu akıllı telefonun yeni bir 30W hızlı şarj cihazını destekleyin. Samsung Galaxy S21 serisinin zaten Çin 3C sertifikasına sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Liste, bu cihazın bir Varsayılan olarak 25W hızlı şarj adaptörü. Beklentiler, yeni 30W şarj kafasının ayrı olarak satılması gerektiğidir.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Samsung Galaxy S21

Samsung Galaxy S21 serisi, Galaxy S21, S21 Plus ve S21 Ultra’yı içerir. Şarj cihazlarının kutudan çıkarılmasından dolayı kullanıcıları rahatlatmak için Samsung daha ucuza şarj cihazları sunacak. Ancak bu cihaz yine de bir şarj kablosuyla birlikte gönderilecektir. Böylece kullanıcılar 30W hızlı şarj başlıklarını veya normal 25W şarj başlığını satın almayı tercih edebilirler.

Şu an itibariyle, bunlar Galaxy S21 şarj cihazı ile ilgili sahip olduğumuz spekülasyonlar. Şarj cihazının görüntüsü yok ve şimdilik resmi bir onay yok. Yakında daha fazla sızıntının kamuoyuna yansımasını beklediğimizden, bu cihazı yakından takip edeceğiz.

Samsung Galaxy S21, büyük ve hızlı bir parmak izi tarayıcısı alacak

Mobil endüstrideki yeni ürünlerle ilgili özel bilgileri sıklıkla paylaşan Ice Universe takma adı altında tanınmış ağ içerisindeki kişi, yaklaşan amiral gemisi Samsung Galaxy S21 akıllı telefonlarında önemli bir gelişmeye adanmış bir dizi gönderi yayınladı.

İyi haber, Galaxy S21’in gelişmiş bir ultrasonik alt ekran parmak izi tarayıcısına sahip olacağıdır. Bu, Samsung Galaxy S10’dan bu yana yapılan ilk yükseltmedir.

Mevcut ultrasonik alt ekran parmak izi tarayıcısının 4 × 9 mm boyutlarında olduğunu, yeni parmak izi sensörünün ise 8 x 8 mm boyutlarında olduğunu hatırlattı. İçeriden bilgiye göre parmak izi tanıma hızı ikiye katlandı. Samsung Galaxy S21 kullanıcılarının parmak izini tanımaları için parmaklarını ekranda tutmalarına gerek olmadığını da sözlerine ekledi. Hızlı bir dokunuş yeterli olacaktır.

SM-G991U model numaralı Galaxy S21’in standart versiyonu Federal İletişim Komisyonu’nun (FCC) veritabanında göründü. Sertifika, akıllı telefonun 25W kablolu şarjı desteklediğini doğruladı ve Galaxy S21 ayrıca diğer cihazların 9W’da kablosuz ters şarjı destekledi.

Galaxy S21 sunumu 14 Ocak’ta bekleniyor.

.

Galaxy S21 serisiSamsungSamsung Galaxy S21Samsung Galaxy S21 ArtıSamsung Galaxy S21 serisiSamsung Galaxy S21 Ultra